• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
  • 09131130224

فروش مستقیم پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس

فروش مستقیم پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس

فروش مستقیم پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس از پارچه های مرغوب و درجه یک صنعت نساجی بوده؛ چرا که قیمت پارچه پرشیا لنین مکانیک به نسبت ویژگی‌ های آن مناسب تر است. برای خرید پارچه پرشیا مکانیک بدون حضور واسطه‌ ها با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید.09131130224


معایب پارچه پرشیا
پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است
پارچه پرشیا مشکی
معایب پارچه پرشیا پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است پارچه پرشیا مشکی

آیا می دانید پارچه پرشیا مکانیک چگونه تولید می شود؟

آیا با ویژگی ‌های بهترین پارچه پرشیا مکانیک فوتوس آشنایی دارید؟

بهترین قیمت پارچه پرشیا لنین مکانیک در کجا ارائه می گردد؟

استقبال بالایی که از پارچه های مکانیک در بازار شده، کارخانجات مطرح و برند را مجاب کرده تا با راه اندازی خطوط تولید این پارچه حجم زیادی از نیازهای بازار را تأمین کنند.

با شناخت دقیق مشخصات و ویژگی ‌های این پارچه ها و موارد استفاده و کاربرد آنها پی می برید که چرا این پارچه از استقبال خوبی در بازار برخوردار است.

نحوه تولید پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس که در بازارهای عرضه و فروش معمولاً به نام پارچه پرشین یا پرشیا شهرت دارند، در دسته پارچه ‌های تخت باف قرار می ‌گیرد که با عرض ۱۵۰ سانتی متر یک پارچه مناسب برای دوخت انواع البسه است.

مهمترین الیافی که در روند تولید این پارچه مورد استفاده قرار گرفته می توان به الیاف فلامنت، الیاف پلی استر و ویسکوز اشاره نمود. از کنار هم قرار گرفتن این الیاف پارچه ‌های بسیار لخت و با زیر دست لطیف تولید می گردد.

در صنعت نساجی معمولاً پارچه ها را با استفاده از دستگاه های ریسندگی و بافندگی تولید می ‌کنند و پس از پایان بافت آنها را به واحد های رنگرزی انتقال می دهند، تا در رنگ های مناسب پارچه آماده شود.

اما نحوه تولید پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس بدین صورت نبوده؛ بلکه ابتدا تمامی الیاف مورد نیاز برای تولید این پارچه تحت رنگرزی قرار می گیرند و الیاف رنگ شده برای بافت پارچه به کار می روند.

این نحوه تولید سبب می شود تا سرعت تولید و بافت پارچه ها تا حد زیادی افزایش پیدا کند و همچنین ثبات رنگ در پارچه نیز به نسبت پارچه های دیگر بیشتر است. پس از پایان مرحله بافت پارچه ها را در طاقه های ۴۰ متری آماده کرده و به بازارهای عرضه و فروش ارائه می دهند.

از آنجایی که پارچه پرشیا به طور معمول برای دوخت انواع لباس فرم مدارس مورد استفاده قرار می گیرد. لازم است تا از تراکم بافت و گرماژ خوبی برخوردار بوده، به همین سبب اغلب مواقع این پارچه را با گرماژ ۲۴۰ گرم تولید می کنند.

ویژگی های بهترین پارچه پرشیا مکانیک فوتوس

پارچه های پرشیا در چندین دسته و گروه تولید می شوند که بسته به شکل ظاهری بافت آنها هر کدام نام خاصی دارند، پارچه پرشیا مکانیک فوتوس با داشتن بافت کجراه از تراکم بالایی برخوردار است و ظاهر بافت این نوع پارچه را می توانید در پارچه های جین مشاهده کنید.

معمولاً بهترین پارچه پرشیا مکانیک فوتوس را از بهترین نوع الیاف و با کمک دستگاه های پیشرفته و تکنولوژی های به روز تولید کرده، تا قابلیت رقابت با پارچه های دیگر در بازار را به دست آورد.

پارچه های پرشیا از ویژگی های خاصی برخوردار بوده که سبب استقبال بیشتر از این پارچه در بازارهای عرضه و فروش و در بین مصرف کنندگان لباس فرم شده است.

در این بخش به مهمترین ویژگی ها و مشخصات بهترین پارچه پرشیا مکانیک فوتوس اشاره می کنیم:

جاذب رطوبت

در روند تولید این پارچه از الیاف ویسکوز استفاده می شود که از خمیر چوب به دست می آید و این الیاف به عنوان جاذب رطوبت می توانند به راحتی عرق را از سطح پوست جذب نمایند.

تنفس پذیری

الیاف ویسکوز به دست آمده از خمیر چوب، حاوی فیبرهای بسیار کوچک بوده که در بین فیبر‌ها منافذی وجود دارد. این منافذ اجازه عبور هوا را می ‌دهد و تنفس پذیری پارچه را بهبود می بخشد.

اتو پذیری

پارچه ‌های پرشیا مکانیک در حین استفاده و شستشو دچار کمی چروک شدگی می شوند؛ اما اتو پذیری این پارچه بسیار خوب بوده و به راحتی به شکل و فرم اولیه بر می‌ گردد و در حین اتوکشی کیفیت الیاف از بین نمی رود.

تنوع در رنگ بندی

در سال های ابتدایی پارچه های پرشیا در چند رنگ بندی محدود تولید می ‌شد؛ اما در حال حاضر بیشتر از ۲۵ کالیته رنگی دارد. برای هر شرایط و محیطی با خیال راحت تولیدکنندگان می ‌توانند رنگ مناسب را انتخاب نمایند.

بافت نرم و لطیف

به دلیل استفاده از تکنولوژی های نوین در روند تولید پارچه های پرشیا، این پارچه ها از زیر دست نرم و لطیفی برخوردارند.

آهار مناسب

پارچه های پرشیا در عین نرم بودن از آهار خوبی برخوردار است که در دوخت انواع شلوار و جلیقه فرم مدارس ایستایی مناسبی بر روی بدن دارد.

خرید پارچه پرشیا مکانیک باکیفیت چگونه صورت می گیرد؟

پارچه پرشیا مکانیک توسط کارخانجات مختلفی در داخل کشور تولید می‌ شود، همچنین این پارچه در نمونه های وارداتی نیز در بازارهای عرضه و فروش وجود دارد.

معمولاً مراکز تولیدی ترجیح می دهند تا با انتخاب پارچه های با کیفیت بالا، تولیدات خود را به شکل بهتری به بازار ارائه دهند؛ زیرا البسه مرغوب در بازار بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.

به همین جهت خرید پارچه پرشیا مکانیک با کیفیت بالا باید از مراکز پخش و فروشی صورت بگیرد که به شکل مستقیم از تولید کننده پارچه ها را ارائه می دهند. چرا که حذف واسطه ها تأثیر زیادی در ارائه محصول مرغوب و قیمت مناسب دارد.

بهترین راه دسترسی به مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه شامل موارد ذیل است:

  • مراجعه مستقیم به کارخانجات برند و تولید کننده و خرید پارچه از درب کارخانجات
  • انتخاب نمایندگی های معتبر عرضه و پخش حاضر در شهرهای مختلف
  • مراجعه به عمده فروشی ها و بنکداری های موجود در بازارهای بزرگ
  • انتخاب سایت های آنلاین معتبر و خرید غیر حضوری

ارائه بهترین قیمت پارچه پرشیا لنین مکانیک

قیمت جزء عوامل بسیار مهمی بوده که در هنگام خرید تمامی منسوجات اهمیت پیدا می ‌کند. چرا که قیمت تمام شده پارچه ها در خریدهای عمده تأثیر زیادی در هزینه نهایی مراکز تولیدی دارد.

می‌ دانیم که قیمت پارچه پرشیا مکانیک با برخی از عوامل فنی در کارخانجات ارتباط پیدا می ‌کند. اما عوامل اقتصادی در پروسه توزیع پارچه از کارخانه تا رسیدن به دست مصرف کننده هم می توانند بر قیمت تأثیر بگذارند.

قیمت پارچه پرشیا لنین مکانیک در این مجموعه فروش به نسبت سایر مراکز فروشگاهی مناسب تر است. چرا که به عنوان یک پل ارتباطی میان تولید کنندگان و خریداران نهایی عمل می نماید.

این مجموعه با ارائه بهترین قیمت پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس شرایط خرید را برای همه مراکز تولیدی آسان تر کرده و با جذب مشتری بیشتر توانسته، سود کمتری را برای معاملات خود در نظر بگیرد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


مشاوره رایگان