پارچه ترگالین پنبه والافاستون توسط کارخانه تولیدی والافاستون تولید می شود، این پارچه ها دارای مقاومت خوبی هستند و به راحتی دچار چین و چروک نمی شوند‌.

استفاده از پارچه ترگال برای لباس کار و لباس مدرسه بسیار مناسب است چرا که این پارچه ها به راحتی چروک نمی شوند و از مقاومت خوبی برخوردار هستند.

اگر به دنبال یک پارچه مناسب و ضد چروک هستید پیشنهاد می کنیم در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با پارچه ترگالین پنبه والافاستون آشنا شوید‌.

پارچه ترگالین پنبه والافاستون

پارچه ترگال یک پارچه ایرانی محسوب می شود و نام پارچه ترگالین پنبه والافاستون به این دلیل که توسط این کارخانه تولید می شود، نامگذاری شده است.

پارچه ترگال (Tergal) به دلیل عناصر تشکیل دهنده آن بسیار شناخته شده است و این عناصر شامل الیاف پلی استر و ویسکوز هستند که مشخصه های اصلی ترگال محسوب می شوند.

این پارچه های کاربردی در اندازه های ۱۵۰ سانتی متری عرضه می شوند و در طاقه های ۴۰ متری قابل ارائه شدن هستند. لازم است بدانید پارچه های ترگالین دارای رنگ ثابت بوده و قابلیت کشسانی ندارند و تقریبا در وزن ۲۴۰ گرم موجود می باشند.

پارچه های ترگال تنوع رنگی بسیار زیادی دارند و هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهند، اگر از آن دسته افراد سخت پسند هستید خبر خوب این است که ترگال می تواند موجب رضایت شما شود و به این دلیل که کیفیت آنها بسیار خاص و زبانزد است.

پارچه پارچه ترگالین مناسب چه فصلی است؟

در ادامه بسیار مهم است بدانید پارچه ترگال مناسب چه فصلی است و در پاسخ به این سوال باید گفت خرید پارچه ترگال بهتر است در فصل بهار و تابستان انجام شود.

این پارچه ها در فصل های نام برده شده بسیار مناسب هستند و البته استفاده آنها محدود به بهار و تابستان نیست بلکه ترگال به همراه پشم و شیشه در پاییز نیز استفاده می شود.

زمانی که پارچه ترگال به همراه پشم و شیشه ذخیره می شود می توان از آن به عنوان پارچه کتان استفاده کرد و به اندازه پارچه کتان عملکرد رضایت بخشی را دارند.

بر این اساس پارچه ترگالین پنبه والافاستون دارای گرماژ ۲۴۰ گرم که جزو تولیدات چهارفصل محسوب می شود معمولاً برای دوخت انواع مانتو و شلوار و لباس کار استفاده می شود.

از دیگر مزایای مهم پارچه ترگال، می توان به ثابت بودن رنگ این پارچه ها اشاره کرد که یکی از ویژگی ها مهم در محبوبیت آنها است.

پارچه پارچه ترگالین پنبه والافاستون خوبه؟

همانطور که در قسمت های بالا اشاره کردیم این پارچه ها دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشند و دلیل خوبی برای استفاده در لباس های فرم هستند و با داشتن وزن سبک می توانند تا ساعت ها طولانی بر تن شما باشند.

این پارچه ها در فصل تابستان و پاییز نیز استفاده می شود به طور کلی تولیدات این پارچه ها در چهار فصل انجام میشود و شما می توانید در هر زمانی که می خواهید به این پارچه ها دسترسی پیدا کنید.

معایب پارچه پارچه ترگالین پنبه پرشین

با توجه به مزایای گفته شده نمی توان گفت که معایب پارچه ترگال زیاد است و هرچه بیشتر با این پارچه آشنا می شویم تازه با بیشتر ویژگی های آن آشنا خواهیم شد و با دانستن ویژگی های بیشتر پارچه ترگال شگفت زده خواهید شد.

پارچه ترگالین پنبه والافاستون نیز معایب بسیار کمی دارد و این موضوع باعث می شود که طرفداران بیشتری را به طرف خود جذب کند و امروزه از این پارچه های زیبا در تولید انواع لباس ها استفاده می شود و به خصوص در ماه های گرم تابستان در سراسر کشور عرضه می شوند.

پارچه ترگالین پنبه چیست؟

پارچه ترگال با نام دیگری به نام پارچه ترگالین پنبه نیز شناخته می شود و این پارچه توسط کارخانه های تولیدی والافاستون تولید می شود که دارای تنوع بسیار زیادی هستند.

پارچه ترگالین پنبه والافاستون امروزه محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده و در انواع لباس ها شاهد این پارچه ها خواهیم بود که با داشتن وزن سبک روی بدن فرم زیبایی پیدا می کنند.

از این پارچه ها برای دوخت انواع لباس های کار و لباس های فرم مدرسه و یا انواع مانتو استفاده می شود و با توجه به تنوع و گستردگی ترگال، کاربرد آنها بسیار زیاد است.

پارچه پارچه ترگالین سایت MILADRASHADI.COM

همانطور که در مطالب بالا اشاره کردیم پارچه ترگال از پارچه های پرمصرف در سراسر ایران است و صحبت های بسیاری درباره پارچه ترگال می شود و این پارچه ها به خصوص در بهار و تابستان محبوبیت زیادی دارند.

از مزایای مهم این پارچه ها می توان به کیفیت بالا و کسان نبودن آنها اشاره کرد این موضوعات نشان می دهند که پارچه های ترگالین پنبه والافاستون به راحتی چروک نمی شوند و از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

پارچه پارچه ترگالین پنبه والافاستون خنک است؟

با توجه به اینکه پارچه ترگال مناسب برای فصل های تابستان است قطعاً این سوال برای شما به وجود می آید که آیا پارچه ترگال خنک است؟ بله پارچه ترگال بسیار خنک و دارای وزن سبک است.

در ماه های گرم تابستان استفاده از این پارچه انتخاب هوشمندانه‌ ای است و در تولید انواع مانتو و لباس کار استفاده می شوند به طوری که با این پارچه ها احساس راحتی خواهید کرد و به دلیل تنفس پذیری جلوی تعریق شما گرفته می شود.

کارخانه پارچه ترگالین پنبه پرشین والافاستون

به دلیل تقاضای زیاد پارچه ترگال متراژ های مختلفی از این پارچه در مدل های متنوع و در تعداد رنگبندی زیاد با برندهای مختلف روانه بازار می شوند. کارخانه های زیادی هستند که در زمینه تولید پارچه ترگال فعالیت می کنند.

یکی از این کارخانه های تولیدی والافاستون می باشد که از بزرگترین تکمیل کننده های پارچه پرشیا است و می توانید از این کارخانه پارچه ترگالین پنبه والافاستون را سفارش دهید.

لازم است بدانید هر کارخانه تولیدی رنگ بندی مخصوص به خود را دارد و طبق این رنگ بندی پارچه ها را تولید کرده و برای مصارف مختلفی به بازار عرضه می شوند.

اگر قصد ثبت سفارش خود را از کارخانه والافاستون دارید می توانید از طریق شماره های زیر اقدام کنید و پارچه ترگال دلخواه خود را انتخاب کنید و سفارش دهید.

آشنایی با پارچه ترگالین پنبه والافاستون پرشین

09131130224 کالیته رایگان +قیمت عمده

پارچه ترگالین پنبه مناسب چه فصلی است
پارچه ترگالین پنبه خوبه
معایب پارچه ترگالین پنبه


پارچه ترگالین پنبه چیست
پارچه ترگالین پنبه والافاستون پرشین
پارچه ترگالین پنبه خنک است؟
کارخانه والافاستون ترگالین پنبه درتهران

مشاوره رایگان