پارچه مکانیک به نام های دیگری مانند پارچه پرشیا یا پارچه مکانیک پرشیا شهرت دارد و با عرض ۱۵۰ سانتیمتر می توانید آن را شناسایی کنید.

این پارچه ها معمولا دارای الیاف فلامنت پلی استر و ویسکوز هستند و اگر به خوبی در پارچه ها به کار برده شوند می توانند زیر دست لطیفی داشته باشند.

در ادامه با انواعی از پارچه های مکانیک آشنا می شویم و آنچه می خواهید درباره آنها بدانید، در مقاله زیر موجود می باشد و تا پایان مطالب همراه ما باشید.

پارچه مکانیک پرشیا

پارچه مکانیک جزو پارچه های خاص محسوب می شود و از آن ها در تولید انواع مانتو، شلوار و فرم مدرسه استفاده می شود البته کاربرد های آن ها بسیار گسترده است.

این پارچه ها دارای تنوع رنگی بسیار زیادی هستند و گرماژ ۲۴۰ یکی از ویژگی های اصلی آنها محسوب می شود، آنها می توانند انواع سلیقه ها را پوشش دهند و در طاقه های چهل متری به بازار عرضه می شوند.

پارچه مکانیک در سال های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و از آن استقبال فراوانی شده است، بنابراین آنها جايگزين بسیار خوبی برای پارچه های فیونا و ترگال خواهند بود.

پارچه مکانیک راه راه دیپلمات خطی گرم بالا

این پارچه ها دارای تنوع رنگی بسیار زیادی هستند و تمام سلیقه ها را پوشش می دهند به همین دلیل در تولید انواع البته مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از انواع آنها، پارچه مکانی که راه راه است که دارای طرح های زیبایی است و برای تمام گروه های سنی و شغلی مناسب خواهد بود.

 این پارچه ها به دلیل تنفس پذیری بالا مناسب برای فصل های بهار و تابستان هستند و هنگام پوشیدن آنها احساس گرما و چسبندگی را نخواهید داشت.

پارچه مکانیک راه راه دارای رنگ بندی مناسبی است و این پارچه ها در برابر آفتاب رنگ خود را از دست نمی دهند به این دلیل از ثبات رنگ خوبی برخودار هستند.

قیمت پارچه مکانیک پرشیا درجه یک فرم مدارس و فرم اداری

پارچه های مکانیک به دلیل داشتن ویژگی های منحصر بفرد برای دوخت انواع البسه و یونیفرم مدارس مناسب هستند و فروش بسیار خوبی دارند و همچنین کیفیت آنها زبانزد است.

اگر به دنبال قیمت پارچه مکانیک هستید باید بدانید که در بازار خرید و فروش پارچه ها هیچ قیمت ثابتی وجود ندارد و قیمت ها دائم در حال به روز رسانی هستند، روزانه شاهد نوسان قیمت ها هستیم.

اگر می‌خواهید از آخرین لیست قیمت پارچه مکانیک مطلع شوید می توانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما ارتباط حاصل کنید، آنها به شما آخرین لیست قیمت ها را گزارش می کنند. 09131130224

پارچه مکانیک پرشیا فرم مدارس والافاستون طوسی و نفتی

در طراحی و دوخت فرم مدارس باید از پارچه هایی استفاده شود که دانش آموزان در لباس خود احساس راحتی کنند و به خصوص در ماه های گرم سال باید پارچه ها خاصیت تنفس پذیری داشته باشند.

به همین دلیل انتخاب پارچه مکانیک پرشیا فرم مدارس می تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد. این پارچه ها دارای ویژگی های وزن سبک و تنفس پذیری زیاد هستند.

در پارچه های مکانیک خاصیت کشسانی وجود ندارد و به همین دلیل فرم مدارس با استفاده از این پارچه ها به راحتی چروک نمی شوند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

معایب پارچه پرشیا مکانیک چیست؟

همانطور که در مطالب بالا اشاره کردیم پارچه های پرشیا مکانیک دارای ویژگی های زیادی هستند و معایب پارچه پرشیا بسیار کمتر خواهد بود.

استفاده از این پارچه ها در صنعت مد و پوشاک می تواند باعث تولید لباس هایی شود که دارای ویژگی های ضد چروک و تنفس پذیری هستند.

استفاده از آنها در یونیفرم های مدارس تا به امروز بسیار گسترده تر شده است و دانش آموزان با این پارچه ها احساس راحتی می کنند و دیگر نارضایتی هایی مانند تنگی لباس و یا ضخیم بودن آنها را ندارند.

آیا پارچه مکانیک خوبه؟

حتما این سوال برای بسیاری از شماها بوجود آمده است که پارچه مکانیک خوبه؟ پاسخ این سوال ویژگی های پارچه مکانیک است که به تمام آنها پرداختیم.

به طور کلی در فصل های گرم تابستان باید پارچه ها دارای جنس لطیف و خنک باشند و از همین جهت پارچه های مکانیک انتخاب می شوند و در تولید انواع البسه به کار برده شدند.

اگر به طور کامل با ویژگی های پارچه مکانیک آشنا نشدید می توانید از طریق تماس با ما، سوالات احتمالی خود را بپرسید و کارشناسان ما پاسخگو شما عزیزان هستند‌.

پارچه مکانیک کاماش ، پارچه مکانیک گل پود ،والافاستون و پرشیا نساج پور

پارچه مکانیک کاماش نوعی دیگر از پارچه های پرشیا می باشد که توسط نساجی هایی به نام کاماش تولید می شود و این پارچه ها نیز دارای کیفیت و جنس مناسبی هستند.

به طور کلی پارچه های مکانیک در انواع و طرح بندی های مختلفی تولید می شوند و در سراسر ایران عرضه می شوند این پارچه ها دارای ویژگی های یکسانی هستند.

استفاده از پارچه های مکانیک برای تمام فصول سال مناسب نخواهد بود و تنها برای فصل های بهار و تابستان طراحی می شوند و به دست فروشندگان نیز سپرده می شوند‌.

پارچه مکانیک والافاستون چیست؟ و چرا بهترین برند بازار است؟

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم پارچه های مکانیک همان پارچه های پرشیا هستند و با نام های دیگر نیز وجود دارند. پارچه مکانیک والافاستون توسط کارخانه والافاستون تولید می شود.

این کارخانه یکی از تکمیل کننده های بزرگ پارچه مکانیک پرشیا محسوب می شود و تمام پارچه های تولیدی را با آخرین تجهیزات و کیفیت به دست مشتریان خود می رساند.

اگر قصد دارید پارچه مکانیک را از کارخانه والافاستون تهیه نمایید، همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل کنید و کمترین زمان ممکن ثبت سفارش خود را انجام دهید.

کارخانه والافاستون پرشین مکانیک در اصفهان

در مطالب بالا به طور کامل با صفرتاصد پارچه مکانیک آشنا شدیم و هم اکنون از ویژگی های خوب این پارچه آگاهی داریم و حال این سوال مطرح می شود که چگونه پارچه مکانیک را تهیه کنیم؟

تهیه کردن پارچه مکانیک بسیار آسان است و کارخانه والافاستون از بزرگترین تکمیل کننده های پارچه مکانیک است و انواعی از این پارچه ها را تولید می کند.

اگر قصد ثبت سفارش این محصول را دارید می توانید از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید و ثبت سفارش خود را از کارخانه والافاستون دریافت کنید.

مزایا و معایب پارچه مکانیک اصلی 09136668636

پارچه مکانیک راه راه
قیمت پارچه مکانیک
پارچه مکانیک پرشیا فرم مدارس

پارچه پرشیا پارچه مکانیک
پارچه پرشیا پارچه مکانیک

پارچه مکانیک ترگالین پنبه

مشاوره رایگان