• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
 • 09131130224

کارخانه پارچه نساجی بوریا

کارخانه پارچه نساجی بوریا

کارخانه پارچه نساجی بوریا

کارخانه پارچه نساجی بوریا یکی از بهترین نساجی های شهر اصفهان می باشد که بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت مورد تولید قرار می دهد و به بازار عرضه می نماید. مشاوره از نیما فابریک

کارخانه ها و نساجی های تولید پارچه در تمامی شهرهای کشور وجود دارند و در حال فعالیت می باشند.

هرکدام از آن ها در تولید نوعی خاص از پارچه فعالیت می نمایند و تمرکزشان را بر روی همان نوع از پارچه گذاشته اند و البته در این میان کارخانه هایی هم هستند که تنوع تولیدات بالایی دارند و بسیار هم موفق می باشند.

اما به نظر کار درست این است که هر نساجی با تمرکز در تولید یک نوع خاص از پارچه، بتواند بهترین آن را تولید نماید و به بازار عرضه کند.

تولید انواع پارچه پیراهنی نساجی بوریا

نساجی بوریا یکی از چندین نساجی می باشد که در کشور در حال فعالیت هستند و توانسته است در زمینه ی تولید پارچه پیراهنی چهار خانه و راه راه بسیار خوب عمل کند و تولیدات باکیفیتی را به بازار عرضه نماید.

پارچه های پیراهنی را در طرح های گوناگون و جذاب که نگاه و توجه هر خریداری را به خودش جلب می کند و رنگبندی بسیار زیبا توسط نساجی بوریا تولید می شود.

این نساجی را به طور کامل با این پارچه های پیراهنی مورد شناسایی قرار می دهند.

از این پارچه های پیراهنی در تولید لباس های گوناگون و همچنین موارد مصرف دیگری نیز به کار می برند و فروش خوبی دارد.

طرفداران این پارچه ها زیاد می باشند و طرح های آن را به خوبی می پسندند.

کارخانه صنایع نساجی بوریا اصفهان

استان اصفهان را همان طور که می دانید یکی از بزرگترین مراکزی می دانند که تولید پارچه را بر عهده دارد.

در تاریخچه ی این استان کاملا درج شده است که شغل اکثر مردمان آن از قدیم الایام تولید پارچه بوده است.

قلب تولید پارچه لقبی بوده است که به این استان داده شده و همین لقب نماینگر این موضوع خواهد بود که این استان در تولید انواع پارچه بسیار توانمند می باشد.

کارخانه پارچه نساجی بوریا یکی از کارخانه هایی می باشد که در اصفهان در حال فعالیت است.

این کارخانه دارای سوابق درخشان در زمینه ی تولید پارچه های باکیفیت می باشد.

این کارخانه را با پارچه های پیراهنی تولید شده اش می شناسند و توانسته است بهترین پارچه های پیراهنی را با کیفیت های بسیار بالا و قیمت باورنکردنی به بازار عرضه نماید.

کارخانه ی بوریا با توجه به پیشینه ی خوبی که دارد که توانسته است در تمامی شهرهای کشور، واحدی تحت عنوان نمایندگی راه اندازی کند تا از طریق آن ها بتواند علاوه بر معرفی هرچه بیشتر خودش به جامعه و تولیدی ها، فروش بهتر و بالاتری هم داشته باشد.

این که نمایندگی های معتبری برای هر کارخانه در سراسر کشور وجود داشته باشد می تواند ضامن این موضوع باشد که از کار خود و کیفیتی که دارا می باشند، اطمینان کامل دارد و در واقع می خواهد به همگان اعلام نماید که این کارخانه در حال تولید پارچه های باکیفیتی می باشد که شما از آن ها استفاده می نمایید.

نساجی های متعددی هستند که شاید پارچه پیراهنی تولید کنند و حتی کیفیت های خوبی هم مورد تولید قرار می دهند اما چیزی که باید به آن توجه ویژه ای کنید این است که این کارخانه توانسته است خودش را در این زمینه مطرح نماید.

این موضوع هم نیز ممکن است که کارخانه های زیادی از نظر کیفیت با این نساجی برابری کنند اما نتوانسته اند نام خود را به آن شکل که باید، مطرح کنند.

شما نیز می توانید در مورد تمامی نساجی های تولید پارچه که به هر شکلی که تمایل دارید تحقیق کنید و مطمئن شوید که کدام یک از کیفیت بالاتری برخوردارند و در عین حال قیمتی که به دستتان می رسد مناسب تر است.

خرید پارچه پیراهنی بوریا بصورت عمده

پارچه های پیراهنی بوریا را برای مصارف مختلفی خریداری میکنند.

از آن جایی که این پارچه ها از جنس های مختلف و رنگ های متفاوتی برخوردارند در تولید و مصارف گوناگونی پذیرش می شوند و کار افراد زیادی را راه می اندازند.

این پارچه ها را می توانید از نساجی بوریا با روش های گوناگون به صورت عمده خریداری نمایید.

خرید به صورت عمده با هر حجمی که در واقع عمده تلقی شود امکان پذیر است و این که این کارخانه این امتیاز ویژه را به خریدارانش می دهد که در صورتی که تمایل به خرید تک رنگ این پارچه داشته باشند، آن میسر می باشد.

در واقع خریداران می توانند اگر تمایل دارند که پارچه ی تولید شده را در یک رنگ خاص در حجم بالا خریداری کنند از نظر کارخانه مشکلی وجود ندارد و این امکان برای افراد مهیا می باشد.

این موضوع در حالی می باشد که کارخانه های زیادی این موضوع را جا انداخته اند که باید در هر خرید از چند رنگ سفارش ثبت شود تا از نظر کارخانه این مورد تایید شده تلقی شود.

بنابراین نساجی بوریا با این امکان ویژه ای که برای خریداران و مشتریانش در نظر گرفته است توانسته است سطح فروش خود را بالا ببرد زیرا توانسته است این را تشخیص دهد که نیاز مشتری به چه شکلی است.

و از این نیاز مشتری به نحو احسنت استفاده کرده و بر اساس آن برنامه ریزی های فروش خود را تعیین نموده است.

کاری که با هوشیاری و دانایی مدیرانی قوی امکان پذیر است که در نهایت سبب می گردند کارخانه خودش را بالا بکشد و موفقیت های بیشتری را به چشمش ببیند.

کارخانه پارچه نساحی بوریا

پارچه پیراهنی مدارسی نساجی بوریا چه ویژگی هایی دارد؟

در این زمینه ی تولید پارچه های پیراهنی که بیان کردیم موارد مصرف گوناگونی دارند، پارچه های پیراهنی هستند که جهت تولید یونیفرم مدارس از آن ها استفاده می شود.

در واقع یکی از موارد مصرف پارچه های پیراهنی تولید لباس های فرم مدارس می باشد.

این پارچه ها باید ویژگی های منحصر به فردی داشته باشند تا از آن طریق بتوانند توجه مدیران مدارس و اولیا دانش آموزان را به خود جلب نمایند.

از ویژگی های این پارچه های پیراهنی ویژه ی مدارس می توان موارد زیر را نام برد:

 1. ثبات رنگ در شست و شو از جمله ویژگی هایی می باشد که به سبب آن می توان گفت کیفیت کار بالا است یا خیر. از مهم ترین ویژگی های پارچه های لباس مدارس این مورد می باشد زیرا شست و شوی لباس مدارس زیاد است و باید از کیفیت لازم برخوردار شود تا رضایت همگان را تا پایان سال تحصیلی به همراه داشته باشد.
 2. دوام پارچه و مقاومت آن نیز بسیار پراهمیت است زیرا هرچه دوام بهتری داشته باشد، ماندگاری بالاتری خواهد داشت و دیرتر فرسوده و کهنه می شود.
 3. دارا بودن زیر دست بسیار لطیف نیز ویژگی دیگر پارچه های پیراهنی مدارس است که باید به شکلی باشد که دانش آموزان در آن ها احساس راحتی کنند.
 4. طرح های جذاب را هم می توان به ویژگی های پارچه های پیراهنی مدارس اضافه کرد که بر اساس آن تولیدی ها می توانند لباس مدارس را جذاب بدوزند تا دانش آموزان را به استفاده از آن ها جذب کنند.
 5. رنگبندی متنوع هم از دیگر مزایا می باشد که موجب می شوند تا به راحتی درباره ی رنگ لباسی که قرار است دوخته شود تصمیم گیری کنند و بهترین رنگ را برای این کار برگزینند.
 6. یکی از ویژگی های خوبی که پارچه های پیراهنی بوریا دارند این است که در برابر چروک شدن بسیار مقاوم می باشند و این مسئله موجب می شود تا مدارس از این پارچه راحت تر برای تولید فرم های دانش آموزان استفاده کنند تا خانواده ها هم راحت تر باشند.

پارچه های پیراهنی مدارس از جنس پلی استر ویسکوز می باشند و لطافت بافت بسیار زیادی دارا هستند.

همان طور که متوجه شدید نساجی بوریا این امکان را برای مشتریانش قرار داده است در صورتی که تمایل به خرید تک رنگ این پارچه دارند، می توانند آن را تهیه نمایند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

این موردی که بیان شد بسیار به مدارس و تولیدی هایی که برای یونیفرم مدارس کار می کنند مهم می باشد زیرا مدارس فقط یک رنگ از پارچه را می پسندند تا در لباس های دانش آموزان اعمال شود.

مسلما با این ویژگی فروش خوبی را به دست می آورد و تعداد افراد راضی از خرید از این کارخانه را بالا می برد و سبب می گردد که هر فردی این نساجی را به دیگری پیشنهاد دهد.

کارخانه پارچه نساحی بوریا

پارچه های پیراهنی چهارخونه بوریا

یکی دیگر از طرح های پرفروش و جذاب نساجی بوریا، پارچه های پیراهنی چهارخانه است که طرفداران بی شماری از زن و مرد و پیر و جوان دارا می باشد.

این طرح به قدری جذاب است که هر ساله بر تعداد افراد خواهان افزوده می شود و از مد نمی افتد.

از این پارچه ها در تولید موارد مختلفی همچون  لباس مدارس، پیراهن های مردانه و زنانه، مانتوهای زنانه، دوخت انواع شومیز، سرویس های آشپزخانه، سرویس عروس و موارد بسیار دیگری استفاده می شود.

مهم ترین نکته در مورد این پارچه های چهارخانه این است که این پارچه ها را در جنس های مختلفی تولید می کنند.

مثلا می توان پارچه های چهارخانه ای را خریداری نمود که جنس تابستانه دارد و از آن در تولید مانتوهای خنک تابستانی استفاده کرد.

یا این که پارچه ای خرید که جنس آن زمستانه می باشد و در تولید لباس های زمستانی از آن ها بهره برد.

بنابراین کاملا واضح است که کارخانه ی بوریا تمامی موارد مهم را در نظر گرفته است و سعی خود را بر این موضوع گذاشته تا نیاز تمام مشتریان را برطرف نماید و در نهایت سود خودش را هم به دست بیاورد.

پارچه های پیراهنی نساجی بوریا را می توانید با روش های مختلف خرید، تهیه نمایید و از آن ها در تولید لوازم مورد نیازتان استفاده نمایید.

کارخانه پارچه نساحی بوریا

سایت فروش عمده پارچه های نساجی بوریا

یکی از روش های فروش پارچه های نساجی بوریا، فروش از طریق سایت می باشد.

کارخانه پارچه نساجی بوریا هم با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، کاملا همگام با دانش روز پیش می رود و سعی می کند تا از این طریق بتواند راه های فروش بیشتری را داشته باشد.

خرید از طریق اینترنت و سایت را برخی افراد به طور کامل پذیرفته اند اما برای برخی دیگر قابل درک نمی باشد و نمی توانند این را قبول کنند که راه خوبی که در این روزها بسیار کارآمد می باشد این است که خرید به صورت آنلاین داشته باشند.

شما از طریق سایت فروش پارچه های نساجی بوریا می توانید هر رنگ از پارچه و هر حجم که تمایل به خرید دارید را برگزینید.

این امکان وجود دارد که در هر زمان از شبانه روز که تایم و زمان شما آزاد بود برای خریدتان اقدام کنید این در حالی می باشد که دیگر نسبت به روشه ای خرید دیگری که رواج دارند لازم نیست در زمان های اداری این کار را انجام بدهید.

مهم ترین نکته نیز این است که خرید اینترنتی محدود به مکان خاصی نمی باشد و لازم نمی باشد که حتما در محیط کارخانه و یا نمایندگی خرید خودتان را ثبت کنید.

در هر مکانی که به اینترنت و سیستم دسترسی داشته باشید این امکان فراهم است تا خرید خودتان را سفارش داده و ثبت نمایید.

با این روش هم خریدار می تواند زمان و مکان سفارشش را انتخاب کند و هم فروشنده توانسته است در زمان های غیر اداری فروش داشته باشد و سود خوبی را با فروش غیر حضوری اش به دست آورد.

از دیگر امکاناتی که این روش خرید برای مشتریان دارد این است که مشتری می تواند در کوتاه ترین زمان چند کارخانه را با یکدیگر مقایسه نماید و بین آن ها یکی را جهت خرید خود انتخاب کند.

این مقایسه می تواند از لحاظ کیفیت و قیمت باشد که هر دوی این موارد در خرید افراد و همچنین پیشنهاد نساجی به دیگران بسیار تاثیرگذار است.

نمایندگی های کارخانه ها هم برای خودشان می توانند وبسایتی را طراحی کنند تا سطح فروش خودشان را بالا ببرند و در این میان می توانند مزایا و شرایطی هم برای افرادی که خرید خودشان را از طریق آنلاین انجام می دهند، در نظر بگیرند.

کارخانه پارچه نساجی بوریا

پارچه بوریا یکی از بهترین محصولات نساجی کشور می باشد به دلایل زیر جایگاه اول در

پارچه  های پیراهنی فرم مدارسی را دارد

 1. تنوع در رنگبندی
 2. لطافت و نرمی
 3. کلندر شده
 4. رنگ ثابت
 5. رنگ انتخابی
 6. فلامنت در پلی استر ویسکوز
 7. عرض 150
 8. طاقه

، توزیع کننده انواع پارچه پیراهنی مدارس و جعبه ایی می باشد.

یکی از برندهای مرغوب و درجه یک پیراهنی، تولیدات داخل  پارچه نساجی بوریا است.
پارچه های پیراهنی کارخانه پارچه نساجی بوریا با کیفیتی استثنائی و قیمت بسیار

مناسب بافته و تولید می شود  که در نمایندگی های اصلی کارخانه پخش می شود.
برای دوخت پیراهن از پارچه های مختلف استفاده می شود و با توجه به تولیدات بالا و متنوع، باید

در تهیه جنس با کیفیت دقت بیشتری داشته باشید.

مصارف پارچه بوریا

 • پارچه فرم مدارس
 • پارچه لباس بیمارستان
 • پارچه خرج کار
 • سفره
 • سیسمونی
 • سرویس عروس
 • مانتو اسپرت
"<yoastmark

این پارچه ها به صورت نخی، پشمی، کتان،

پلی استر پنبه، پلی استر ویسکوز و …، در کارخانه تولید شده و در بازار موجود اند.
نمایندگی های پخش اصلی معمولا به

روز ترین طرح های تولید شده در کارخانجات را مستقیما عرضه می نمایند.
فروشگاه اینترنتی نیما ، یکی از مراکز بزرگ عرضه مستقیم پارچه های پیراهنی است که

کلیه منسوجات را از تولید به مصرف به دست مشتریان می رساند.09131130224

دفتر کارخانه 09130858100

دیگر محصولات کارخانه پارچه نساجی بوریا

نساجی ونوس طلایی 

نساجی فانوس طلایی 

نساجی زرنگار

کارخانه پارچه چهارخانه فرم مدارس
کارخانه پارچه بوریا
کارخانه پارچه چهارخونه تابستانی
کارخانه پارچه چهارخونه صورتی
کارخانه پارچه فرم مدارس اصفهان

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


مشاوره رایگان