• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
  • 09131130224

قیمت پارچه پرشیا مکانیک

  • پرشیا کاماش متری 50000 تومان
  • پرشیا زرین 55000 تومان
  • پرشیا گلپود 49000 تومان
  • پرشیا تارا 51000 تومان
  • پرشیا والافاستون متری 57000 تومان

 

پارچه پرشیا : مصارف و کاربرد ها

پارچه پرشیا لنین 

تفاوت لنین پرشیا و پرشیا مکانیک در وزن یا گرماژ پارچه ،تنوع رنگ ،قیمت و.. می باشد ،پرشیا لنین  برای لباس دخترانه ،مانتو و کت مجلسی و از خانواده شانتون ها است.برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

پارچه پرشیا فرم مدارس دخترانه و پسرانه

پارچه پرشیا چهار خانه مکانیک یک پارچه ارزان سبک و همچنین مقاوم است که از آن به دلیل ویژگی‌های مناسب در بسیاری از زمینه‌ها استفاده می‌شود. این پارچه اغلب در تولید فرم‌های مدارس به عنوان جزء اصلی برای طراحی و تولید لباس‌های تحصیلی استفاده می‌شود. وزن سبک و کیفیت مقاوم این پارچه، آن را به گزینه‌ای محبوب برای فرم‌های مدارس و دیگر لباس‌های مانتویی تبدیل کرده است.

پارچه پرشیا راه راه مکانیک فرم اداری

فرم‌های اداری نیز از این پارچه بهره می‌برند. خاصیت مقاومت به چروک و نیاز به کمیت کمی از اتو، آن را به گزینه‌ای محبوب برای لباس‌های اداری تبدیل کرده است. این پارچه به دلیل ظاهر حرفه‌ای و راحتی که فراهم می‌کند، در فرم‌ها و لباس‌های محیط‌های اداری و اجتماعی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پرشیا پرومکس کیف و کفش

در زمینه کیف و کفش نیز، پارچه پرشیا مکانیک به دلیل خواص ضدآب و مقاومت به خراش، برای تولید کیف‌ها و کفش‌های مقاوم در برابر شرایط جوی و سایر زمینه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پارچه به دلیل سبکی و همچنین ظاهر جذاب، در طراحی کیف‌های روزمره، کیف لپ‌تاپ و انواع کفش‌ها استفاده می‌شود.

پارچه پرشیا گرم بالا کالسکه و سیسمونی

در مورد کالسکه‌ها نیز، پارچه پرشیا مکانیک به عنوان مواد اصلی در تولید قسمت‌های پارچه‌ای کالسکه‌ها استفاده می‌شود. این پارچه به دلیل مقاومت به سایش و حفظ شکل، به کالسکه‌ها علاوه بر افزودن جنس مقاومی، ظاهری زیبا و مدرن هم می‌بخشد.

به طور کلی، پارچه پرشیا مکانیک به دلیل خواص متعدد خود از جمله مقاومت به چروک، ضدآب بودن، سبکی و مقاومت به سایش، در صنایع مختلف برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و نقش مهمی در افزایش کیفیت و مقاومت محصولات ایفا می‌کند

قیمت پارچه پرشیا مشکی کاماش

پارچه پرشیا مشکی کاماش پرو مکس با قیمت متری 50000 تومان، گزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه و با کیفیت برای دوخت انواع پوشاک است. این پارچه با رنگ مشکی پر رنگ و جذاب خود، به‌ویژه برای فرم مدارس، مانتو و پیراهن‌های زنانه بسیار مناسب است. با دوام بالا و جنس مرغوب، پارچه پرشیا مشکی کاماش نه تنها به لباس‌ها ظاهری شیک و رسمی می‌بخشد، بلکه با حفظ کیفیت و ثبات رنگ در طول زمان، به عنوان انتخابی هوشمندانه و اقتصادی برای مشتریان شناخته می‌شود. استفاده از این پارچه در تولید لباس‌های مختلف، باعث ایجاد ظاهری زیبا و حرفه‌ای در هر فصل و موقعیتی می‌شود.کارخانه های زیادی پارچه پرشیا تولید می کنند مهم این است که قبل از خرید ، کاتالوگ پارچه  را از کارخانه پارچه پرشیا دریافت کنید.

پارچه پرشیا مناسب فرم مدارس است ؟

پارچه پرشیا ،و پرشیا لنین والافاستون با ویژگی‌های برجسته خود، انتخابی ایده‌آل برای فرم مدارس محسوب می‌شود. این پارچه از جنس فلامنت تهیه می‌شود که آن را بسیار مقاوم در برابر شستشو و استفاده مکرر می‌سازد. ساخت ایران بودن و قیمت ارزان آن، پارچه پرشیا را به گزینه‌ای اقتصادی تبدیل کرده است. این پارچه کمی گرم است که آن را برای استفاده در فصول مختلف مناسب می‌سازد و از آنجایی که چروک نمی‌شود، همواره ظاهر مرتب و آراسته‌ای به لباس‌ها می‌بخشد. پارچه پرشیا در طرح‌های متنوعی از جمله راه راه، ساده و چهارخانه تولید می‌شود که این تنوع طرح، امکان انتخاب‌های مختلفی را برای تهیه فرم مدارس فراهم می‌کند

 
 
 
 
  
خرید پارچه پرشیا دیپلمات کاماش
مشاوره رایگان