• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
  • 09131130224

تفاوت پارچه لنین پرشیا و مکانیک

تفاوت پارچه لنین پرشیا و مکانیک

تفاوت پارچه لنین پرشیا و مکانیک

پارچه لنین پرشیا چیست و چه تفاوتی با پارچه پرشیا مکانیک دارد؟

پارچه لنین پرشیا گرماژ بیشتری نسبت به پرشیا معمولی دارد و همچنین دارای نخ سفیدی است که درشت تر و ضخیم تر از پارچه پرشیا مکانیک ساده است.گرماژ این پارچه لنین 250 گرم و عرض پارچه 150 سانتیمتر است .گرماژ پارچه مکانیک 230 الی 250 گرم است.پارچه لنین پرشیا برای مزون ها ،کت و دامن و لباس استفاده می شود ولی پارچه پرشیا مکانیک برای فرم مدارس ،فرم اداری اسفاده می شود،این دو پارچه 10000 تومان اختلاف قیمت دارند.

پارچه پرشیا فوتوس مکانیک
پارچه پرشیا فوتوس مکانیک

پارچه پارچه لنین پرشیا چی بدوزم؟

  • فرم مدارس
  • لباس کار
  • مانتو شلوار اداری
  • لباس کردی
  • سیسمونی و جهیزیه
  • سرویس آشپزخانه

پرشیا چهارخانه برای انواع مختلف لباس از جمله لباس دانشجویی ، کت و سارافون استفاده می شود. علاوه بر این، از پرشیا چهار خانه لنین می توان برای ساخت پیراهن، دامن یا شلوار استفاده کرد.برای اشنایی با پارچه پرشیا لنین روی لینک زیر کلیک کنید https://nimafabric.ir/%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%86%d9%87-%d9%be%d8%b1%d8%b4%db%8c%d8%a7-%d9%88-%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%b4%db%8c%d9%81%d8%b1-%d9%88-%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%86%d9%87-%d9%84%d9%86/

پوشاک مردانه
برخی از اقلام لباس مردانه از جمله پیراهن و کت و شلوار از پارچه پارچه لنین پرشیا ساخته شده است. جنس پارچه پرشیا عالی است و کراوات ها را می توان از پارچه لنین پرشیا و همچنین شلوار کردی و ارزان فروش ها استفاده نمود

پارچه پرشیا فوتوس مکانیک والافاستونی
پارچه پرشیا فوتوس مکانیک والافاستونی

پرشیا لنین جایگزین ترگال کجراه

انتخاب پارچه اغلب بخش کوچکی از پروژه طراحی است اما می تواند تاثیر زیادی بر رضایت مشتری داشته باشد. دفاتر ما هر روز از طراحانی تماس می گیرند که می خواهند در مورد ویژگی های پارچه های خاص و نحوه مقاومت آنها در برابر استفاده روزمره و همچنین تمیز کردن اطلاعاتی کسب کنند.

سه معیار – رنگ، سبک و رضایت مشتری – در حوزه طراح است، اما شاید بتوانیم اطلاعاتی در مورد سه مورد دیگر ارائه دهیم. اینها مناسب بودن، تمیز بودن و طول عمر هستند.

رضایت مشتری
این همیشه یک ملاحظات مهم است و گاهی اوقات سخت است که بین چیزی که مشتری فکر می‌کند می‌خواهد – و آنچه در طرح طراحی کار می‌کند، تعادل برقرار کرد. ما متوجه شده ایم که تولیدی ها می خواهند انتخاب هایی داشته باشند که هم زیبا و هم کاربردی باشند، پارچه مکانیک پرشیا و پارچه پرشین یکی از بهترین پارچه های فرم اداری و مدارس هستند.

قیمت بسیار پایین این پارچه پرشیا لنین و تنوع رنگبندی جدید سبب شده در سال های اخیر جایگزین پارچه های فیونا ،پارچه ترگال .و پارچه کجراه شوند،این پارچه پرشیا لنین در ضمن برای خرج کار بسیار مناسب است.

پارچه پرشیا لنین تولید سیسمونی و کیف دستی

اثاثیه منزل
بسیاری از وسایل خانه با پارچه ابریشمی ساخته می شوند، از جمله ملحفه، روبالشی، رومیزی و رومیزی. پارچه ابریشمی همچنین ممکن است برای پارچه‌ها و گهگاه به‌عنوان پوشش دیواری با کیفیت بالا استفاده شود. هنگام استفاده از پارچه های پرشیا لنین در خانه، به یاد داشته باشید که پارچهپرشیا لنین بسیار چروک پذیر است و به راحتی لک می شود، بنابراین باید رطوبت را از پرشیا لنین دور نگه داشت.

طول عمر پارچه همیشه باید بخشی از معیارهای انتخاب باشد. انتخاب پارچه‌های باکیفیت و ماندگار و محافظت از آن‌ها با محافظت از خاک و لکه آخرین گام در انتخاب حرفه‌ای است. یکی از راه‌هایی که می‌توان به مشتریان اطمینان داد که طول عمر در نظر گرفته شده است، صحبت کردن با آنها در مورد محافظت از پارچه در طول فرآیند انتخاب است، نحوه شستشو و اتو پذیری. اجازه دادن به مشتری در مورد منابعی که می‌تواند به آنها در نگهداری، تمیز کردن کمک کند. و بعد از مراقبت به مشتری نشان می دهد که شما به هزینه هایی که آنها متحمل می شوند احترام می گذارید و می خواهید به آنها کمک کنید تا از سرمایه خود محافظت کنند. بدون مراقبت مناسب، پارچه‌ها مدت‌ها قبل از اینکه فرسوده شوند، می‌توانند «تل» شوند و این می‌تواند یک مورد ناخوشایند باشد که منجر به نارضایتی مشتری شود.در شرکت های معتبر سعی شده رضایت مشتری شرط اول باشد

در حالی که هیچ کس نمی تواند تعیین کند که یک پارچه لنین پرشیا خاص چقدر دوام خواهد داشت، انتخاب با در نظر گرفتن این معیارها قطعاً به شما و مشتری شما کمک می کند تا به این نتیجه برسیم که تمام تلاش خود را برای انتخاب بهترین ها انجام داده اید!

پارچه کرپ پرشیا لنین چیست؟

پارچه پرشین لنین چیست؟

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


مشاوره رایگان