• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
 • 09131130224

مناسب ترین قیمت پارچه تترون عرض سه متر سفید

مناسب ترین قیمت پارچه تترون عرض سه متر سفید

مناسب ترین قیمت پارچه تترون عرض سه متر سفید

پارچه تترون عرض سه متر سفید با مناسب ترین قیمت موجود در بازار، امکان خرید عمده با کیفیت درجه یک را از این سایت دارد. دریافت مشاوره از نیما فابریک

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: 09138976381 – شهرستان ها: 09130858100

کارخانجات تولید پارچه تترون

الیاف به کار برده در پارچه تترون چیست؟

معیارهای شناسایی پارچه تترون درجه یک کدام است؟

موارد استفاده از پارچه های تترون چیست؟

به چه طریق پارچه تترون درجه یک را با قیمت مناسب بخریم؟

 تمامی این سوالات و بسیاری از سوالات دیگر در هنگام تهیه پارچه تترون برای افرادی که در شغل خود با پارچه تترون سر و کار دارند به وجود می‌آید و ذهن خریداران را درگیر می ‌کند.

ما در این مطلب قصد داریم تا به این سوالات و بسیاری از مسائل دیگر پاسخ دهیم و یک سری از اطلاعات اولیه را در اختیار مصرف کنندگان محصولات قرار بگذاریم.

پارچه تترون مورد استفاده زیادی دارد اما به دلیل استفاده بیشتر از این پارچه در مصارف بیمارستانی معمولاً این محصول را به عنوان پارچه تترون بیمارستانی می‌شناسند.

 اکثر کارگاه های تولید لباس و به خصوص کارگاه های تولید لباس و منسوجات بیمارستانی و درمانی به این پارچه ها به مقدار بیشتر نیاز دارند.

به دلیل مصرف گسترده‌ای که این پارچه دارد صنعتگران را بر آن داشته است که این محصول را در داخل کشور تولید کنند به همین سبب در شهرهای مختلف کشور از جمله: اصفهان، یزد، کاشان، تهران و بسیاری از نقاط دیگر کارخانجات بزرگ نساجی به وجود آمده اند.

 در این کارخانه جات با استفاده از ماشین آلات به روز و پیشرفته و همچنین کمک مهندسین و متخصصین زبده و نیروی کار ماهر و حرفه ای انواع مختلف پارچه تترون باکیفیت بالا تولید می‌ شود.

انواع پارچه تترون که در کارخانجات داخل تولید می ‌گردند در عرضهای مختلف با تراکم بافتهای گوناگون تولید می شود که کاملا قابل رقابت با نمونه های وارداتی می باشد.

در کارخانه پارچه تترون را از الیاف ویسکوز، پلی استر و فلامنت تولید می کنند، بدین صورت که معمولاً چله این پارچه ها از فلامنت و پود آنها از پلی استر یا ویسکوز می ‌باشد.

در روند تولید پارچه تترون بسته به استفاده از الیاف به میزان های مختلف و همچنین به کار بردن الیاف طبیعی پنبه در این محصول پارچه هایی با کیفیتهای متنوع تولید می شود هرچه از الیاف طبیعی بیشتر استفاده شود پارچه های نرم و لطیف تر تولید می گردد.

خط تولید این پارچه به این صورت است که پس از ارسال الیاف از بخش ریسندگی به بافندگی، دستگاه های بافت شروع به بافت پارچه ها با تراکم های مورد نظر می‌ کنند.

 تراکم پارچه نیز توسط مهندسین از قبل برنامه‌ریزی شده و بر روی دستگاه ها مشخص می شود.

پس از تولید و بافت پارچه در این قسمت به واحدهای رنگرزی ارسال در این قسمت از رنگ های با کیفیت بالا و دستگاه ‌های پیشرفته رنگرزی استفاده می ‌کنند تا کیفیت پارچه های به دست آمده بالاتر برود.

 همچنین تمامی این رنگها ضد آب ژاول می باشد تا در شستشوهای مکرر به راحتی کیفیت خود را از دست ندهد.

در کارخانجات تولیدی پارچه های تترون در عرضهای مختلف 90، 150، 180 سانتی متری و همچنین در عرض 2 و 3 متر نیز با گرماژهای مختلف تولید می گردد که هر کدام از این عرضها موارد کاربرد و استفاده خاصی دارند.

از بین تمامی عرضهای تولید شده پارچه های با عرض 3 متر از لحاظ اقتصادی مناسبترین نوع به شمار می آیند.

که به این نوع پارچه ها پارچه های ملحفه ای و یا بیمارستانی گفته می ‌شود، اما کاربردهای فراوان دیگری نیز دارند.

این محصول در عرض های مختلف تولید می شود که تمامی آن ها را به صورت رولی و یا طاقه ای بسته بندی می کنند که در هر رول و یا طاقه  40 متر پارچه وجود دارد.

پارچه تترون عرض سه متر سفید

ویژگیهای پارچه تترون بیمارستانی درجه یک

پارچه تترون یک نام شناخته شده در بین اقشار جامعه می باشد که به دلیل مصرف زیاد آن در موارد مختلف نامی آشنا است.

پارچه تترون جز پارچه های مصرفی در صنعت پوشاک می باشد که به دلیل مصرف بالای آن لازم است تا برخی از مشخصات و ویژگی های این محصول مورد بررسی قرار بگیرد.

برخی از ویژگی های پارچه تترون بیمارستانی درجه یک عبارتند از:

 • استفاده از بهترین الیاف در روند تولید پارچه های تترون موجب شده تا این پارچه ها هیچ گونه حساسیتی برای مصرف ‌کنندگان آن ایجاد نکند.
 • این پارچه ها قابل شستشو هستند و در شستشوهای مکرر رنگ آن و همچنین کیفیت الیاف آن از بین نمی رود.
 • از تراکم بافت بسیار خوبی برخوردار است و به هیچ عنوان بدن نما نمی باشد.
 • دارای لطافت و نرمی فوق‌العاده‌ ای است. 
 • این پارچه وزن کمی دارد و برای افراد در حین مصرف مشکلی به وجود نمی آورد.
 • دارای طاقه های استاندارد با عرضهای دقیق می باشد. 
 • به دلیل مواد به کار برده شده در تار و پود این پارچه ها کاملاً خنک است و می‌ تواند رطوبت را به خود جذب کند. 

به دلیل وجود همین ویژگی های خوب و مناسب امروزه شاهد بیشترین استفاده از این نوع پارچه در بازارهای مختلف هستیم.

از آنجا تمامی کادر بخشهای درمانی به ویژگی های پارچه تترون واقف هستند برای دوخت تمامی ملزومات مورد استفاده در بیمارستان تلاش می‌ شود تا از پارچه های تترون با درجه کیفیتی بالا استفاده شود. 

باید بگوییم که پارچه تترون بیمارستانی در واقع با پارچه تترون معمولی تفاوت خاصی ندارد و در نوع رنگ بندی پارچه های بیمارستانی خاص می باشند.

بهترین ویژگی و خصوصیاتی که موجب شده تا از پارچه های تترون به میزان بیشتری در بیمارستانها استفاده شود خاصیت آب ژاول بودن این نوع پارچه ها در شستشوهای مکرر و ضدعفونی های مداوم می باشد.

زیرا این پارچه ها به هیچ عنوان کیفیت رنگ و بافت خود را از دست نمی‌ دهند.

پارچه تترون عرض سه متر سفید

کاربرد انواع پارچه های تترون بیمارستانی

همان طور که می دانید انواع پارچه های تترون در عرضها و رنگ بندیهای مختلف تولید می شود.

که یکی از موارد پر کاربرد آن در مصارف مختلف و به خصوص مصارف بیمارستانی پارچه تترون عرض سه متر سفید می باشد.

از انواع پارچه های بیمارستانی استفاده های فراوان می شود که به برخی از آنها در اینجا اشاره می کنیم از جمله:

 • برای دوخت مقنعه برای کلیه پرسنل و گروه کادر درمان و روسری برای بیماران استفاده می شود.
 • در تولید لباس بیماران در بخشهای مختلف از پارچه های تترون استفاده می کنند.
 • برای دوخت روپوش و مانتوهای پزشکی و پرستاری بهترین پارچه می باشد.
 • در دوخت انواع ملحفه و رو بالشی از پارچه های تترون با عرض سه متر استفاده می شود.
 • همچنین از این پارچه ها برای دوخت انواع پرده در قسمتهای  مختلف مراکز درمانی استفاده می‌ کنند.

منظور از گرماژ پارچه چیست؟

در واقع گرماژ و وزن به یک معنی می باشند و هر زمان که نام گرماژ و یا وزن پارچه را شنیدید همان محاسبه وزن پارچه در ابعاد یک متر مربع می باشد.

به عنوان مثال اگر یک متر پارچه تترون با عرض 3 متر را بر روی ترازو قرار دهیم معمولا عدد 370 تا 390 را نشان می‌ دهد به این اعداد گرماژ پارچه گفته می شود.

گرماژ پارچه مشخص کننده تراکم بافت پارچه می باشد که هرچه این عدد بالاتر باشد در نتیجه پارچه از تراکم الیاف بیشتری برخوردار است و میزان الیاف به کار رفته در روند تولید آن بیشتر می باشد.

انتخاب گرماژ مناسب از پارچه ها به خصوص برای تولید البسه اهمیت زیادی دارد زیرا در صورت انتخاب نامناسب موجب بدن نما بودن لباسها می شود.

پارچه تترون عرض سه متر سفید

نکات مهم در خرید پارچه تترون

معمولاً از پارچه تترون در مصارفی استفاده می شود که به طور مرتب مورد شستشو قرار می‌ گیرد.

همچنین بازار خرید و فروش این پارچه ها بسیار پر رونق و داغ می باشد پس باید خریداران در حین خرید پارچه تترون به برخی از نکات مهم توجه کنند.

 توجه به این نکات موجب می‌ شود تا پارچه های باکیفیت و قیمت مناسب تهیه شده و خریدار از انتخاب خود راضی بوده و محصول خریداری شده کاملاً مقرون به صرفه باشد.

برخی از نکات مهم در خرید پارچه تترون که باید به آنها دقت کافی داشته باشید عبارتند از:

 • عرض پارچه: پارچه های تترون در چندین عرض مختلف تولید می شوند که باید با بررسی نوع مصرف و میزان و روش الگو اندازی بر روی پارچه ها مناسبترین عرض را انتخاب کرده تا استفاده بهینه از همه قسمتهای پارچه صورت بگیرد.
 • کیفیت پارچه: کیفیت پارچه به صورت مستقیم به تراکم بافت و نوع الیاف به کار برده شده در آن ارتباط دارد که باید قبل از اقدام به خرید و برش پارچه کیفیت آن را به صورت کامل مورد بررسی قرار داده تا مناسب ترین نوع را انتخاب کرد.
 • براق نبودن: در صورتی که پارچه های تترون براق باشد نشان دهنده این است که درصد استفاده از مواد مصنوعی در آن بسیار بیشتر می باشد هرچه پارچه‌ های تترون مات تر باشد درصد نخ آن بیشتر است. به صورت تقریبی بهترین درصد برای پارچه های مرغوب ۶۰ درصد ویسکوز و ۴۰ درصد فلامنت می باشد.
 • قیمت مناسب: عرضه پارچه تترون با قیمتهای مختلف موجب سردرگمی خریداران می‌ شود که باید دقت کنید تا محصول با کیفیت و قیمت مناسب تهیه نمایید. همیشه عرضه محصولات ارزان قیمت نشانه تهیه پارچه خوب نیست بلکه باید به کیفیت این محصولات نیز دقت شود.
 • نوع خرید: در صورتی که امکان دارد خریدهای خود را نقدی انجام دهید زیرا در خریدهای نقدی امکان تهیه محصول با قیمت کمتر نیز وجود دارد.
 • راه های ارسال محصول: اگر خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام دادید حتماً در مورد ارسال محصول و روشهای آن به طور کامل بررسی کنید تا کمترین هزینه را برای ارسال پرداخت نمایید.
پارچه تترون عرض سه متر سفید

لیست قیمت پارچه تترون بیمارستانی با بهترین کیفیت

با توجه به اینکه پارچه های تترون موارد مصرف بسیار زیادی دارند و همچنین بیشتر مورد استفاده از این پارچه ها در مصارف بیمارستانی است لازم است تا این محصول با قیمت مناسبتری تهیه شود.

عوامل زیادی وجود دارد که می‌ تواند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر لیست قیمتی پارچه تترون بیمارستانی با کیفیت بالا تاثیر گذار باشد.

برخی از عوامل مهم تاثیر گذار بر قیمت پارچه های تترون عبارتند از:

 • کیفیت پارچه که به صورت مستقیم به نوع بافت و الیاف بکار برده شده ارتباط دارد.
 •  نحوه طاقه بندی و عرضه آن به بازار نیز یکی دیگر از عوامل مهم است.
 • گرماژ و ضخامت پارچه از نکات مهم و تاثیر گذار بر قیمت پارچه های تترون می باشد.
 • نحوه تهیه پارچه و انتخاب مرکز فروش مناسب نیز جزو عوامل مهم می باشد.
 • میزان عرضه و تقاضا در بازار نیز از عوامل است که به صورت مستقیم بر قیمت این محصول تاثیر می گذارد.
 • نوسانات موجود در بازار و تغییرات نرخ ارز نیز جزو عواملی است که بر قیمت پارچه های تترون موثر است.

بهترین راه فروش پارچه تترون عرض سه متر سفید

پارچه تترون عرض سه متر سفید جز محصولات پر مصرف در حوزه های مختلف و کاربردی می باشد.

به طور کلی روش های زیادی برای تهیه پارچه تترون عرض سه متر سفید وجود دارد که باید در بین این روشها از بهترین راه های فروش این محصول استفاده کرد.

به طور کلی بهترین راه برای فروش پارچه تترون از طریق نمایندگی های معتبر پخش این محصولات می باشد.

نمایندگی ها می توانند از دو روش حضوری و اینترنتی محصولات خود را به دست مصرف کنندگان نهایی به صورت مستقیم و بدون واسطه برسانند.

در خرید حضوری امکان لمس پارچه زیر دست و مشاهده ضخامت و لطافت مناسب پارچه وجود دارد و به راحتی می توان در بین انواع مختلف پارچه ها مناسبترین نمونه را انتخاب کرد.

در خرید اینترنتی می توان با بررسی تمامی مشخصات و ویژگی های پارچه و کمک گرفتن از مشاوران موجود در سایتهای فروش با حذف هزینه های رفت و آمد و صرف زمان کمتر خرید مناسب انجام داد.

بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون به صورت عمده

به دلیل اینکه پارچه تترون عرض سه متر سفید جزء محصولات پر مصرف قرار دارد باید در هنگام خرید آن دقت کافی را به کار برد تا پارچه های با کیفیت و قیمت مناسب تهیه کرد.

اگر شما هم جزء افرادی هستید که قصد خرید پارچه تترون به صورت عمده را دارید باید به دنبال بهترین مرکز فروش عرضه این محصول باشید.

به شما توصیه می شود تا همین حالا با ثبت سفارش خود در بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون به صورت عمده از تمامی مزایایی که این مرکز فروش برای خریداران خود در نظر گرفته است بهره مند شوید.

برخی از مزایا و فواید خرید از بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون عبارتند از:

 • دسترسی بدون واسطه به کارخانه های معتبر تولیدی
 • امکان استفاده از مشاوره های آگاه و زبده قبل از خرید و انتخاب نهایی
 • امکان ارسال سفارشات بلافاصله پس از ثبت نهایی به محل مورد نظر
 • پیگیری ارسال بارها و همچنین پیگیری رضایتمندی مشتری از خرید انجام شده
 • ارائه پارچه های تترون در عرضها و گرماژهای متنوع
 • امکان ارسال کالیته رنگی برای انتخاب مناسب
 • ارسال محصول خریداری شده کاملاً مشابه با نمونه های نمایشگاهی 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


مشاوره رایگان