• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
 • 09131130224

مشاوره فروش پارچه اسپان باند برای لباس یکبار مصرف بیمار

مشاوره فروش پارچه اسپان باند برای لباس یکبار مصرف بیمار

مشاوره فروش پارچه اسپان باند برای لباس یکبار مصرف بیمار

پارچه اسپان باند برای لباس یکبار مصرف بیمار مخصوص بیمارستان های دولتی و خصوصی، با قیمت درب کارخانه در تنوع طیف رنگی، به فروش می رسد. جهت مشاوره با مشاورین نیما فابریک در ارتباط باشید.

این روزها که بیش از پیش رعایت نکات و مسائل بهداشتی در بیمارستان ها و مراکز درمانی و بهداشتی، حائز اهمیت بوده، یکی از پرمخاطب ترین پارچه هایی که در بازار پارچه، خرید و فروش می گردد، پارچه اسپان باند است.

پارچه اسپان باند نوعی پارچه بی بافت است که سبک وزن بوده، ارزان قیمت است و مصرفی ترین پارچه در حوزه تولیدات البسه و منسوجات بیمارستانی به شمار می آید.

یکی از بزرگترین دغدغه هایی که تولیدی های البسه و منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی در شرایط امروزی داشته، چگونگی تأمین نیاز پارچه ای آنها، آن هم با کمترین قیمت تمام شده و بهترین کیفیت ممکن می باشد.

متأسفانه بازار دلالی ها و واسطه گری ها در زمینه خرید و فروش پارچه های اسپان باند، همچنان داغ است و این موضوع سبب شده تا قیمت واقعی و کیفیت اصل پارچه های یکبار مصرف، به بازارهای فروش تزریق نشده باشد.

قبل از هر خریدی علی الخصوص خرید عمده پارچه برای تولیدات گوناگون، آشنایی با جنس مرغوب آن پارچه و البته آگاهی از لیست قیمت آن، می تواند خریدی آگاهانه را برای خریداران رقم زده باشد.

اما با معضل واسطه ها و افراد سودجو در بازار چطور می توان رفتار کرد؟

پیشنهاد مجموعه نیما فابریک خرید پارچه اسپان باند از طریق مراکز فروش عمده پارچه است که مستقیما با کارخانجات معتبر در ارتباط بوده و خرید از درب کارخانه را برای مشتریان به ارمغان می آورند.

در اینجا قصد داریم تا ضمن معرفی بیشتر پارچه های اسپان باند و مصارف مهم آن، خریدی آسان و با قیمت رقابتی و کاملا اقتصادی را برای شما فراهم کرده باشیم.

پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

پارچه اسپان باند برای لباس یکبار مصرف بیمار

هر آنچه از پارچه های اسپان باند نمی دانید

همانطور که متوجه شدید امروزه یکی از پرمخاطب ترین پارچه در بازار فروش و معامله پارچه، پارچه اسپان باند است.

شایان ذکر است که پارچه اسپان باند بر خلاف سایر پارچه های تولیدی در صنعت نساجی، هیچگونه الیافی از تار و پود نداشته و به همین سبب در دسته منسوجات بی بافت قرار می گیرد.

در تولید پارچه های اسپان باند از گرانولی با نام پلی پروپیلن استفاده شده که در کارخانجات تولیدی، با استفاده از دستگاه اکسترودر و این گرانول و البته الیاف های پرس فیلامنت، پارچه های اسپان باند تهیه شده و به صورت رولی، روانه بازارهای فروش می گردند.

نکته جالب پیرامون پارچه های اسپان باند وجود داشته و آن هم قابلیت تولید آن با مشخصات و ویژگی های منحصربفردی می باشد که شاید در تولید هیچ پارچه ی دیگری نمی توان آن را دید.

از مهم ترین مشخصه هایی که کارخانجات تولیدی پارچه اسپان باند آنها را برای این پارچه در نظر می گیرند، می توان به این موارد اشاره داشت:

 • آب دوست یا آب گریز بودن
 • آنتی باکتریال بودن
 • آنتی یو وی و ضد اشعه خورشید بودن
 • قابلیت چاپ طرح های مختلف با دستگاه چاپ
 • تولید در تنوع طیف های رنگی زیاد

این مشخصات سبب شده تا امروزه بیشترین استفاده از پارچه های اسپان باند را در صنایع گوناگون شاهد باشیم.

در کارخانجات تولیدی پارچه اسپان باند در ایران، این پارچه ها را از گرماژهای 8 الی 400 گرمی و در عرض های 100، 120 و 160 سانتی متر تولید کرده و روانه بازارهای فروش می نمایند.

از جمله پرفروش ترین طیف رنگی پارچه های اسپان باند نیز می توان به این موارد اشاره کرد:

 1. سفید
 2. آبی
 3. سبز
 4. صورتی

این رنگبندی در کالیته پارچه اسپان باند، جزو پرتقاضاترین ها بوده و طبیعی است که از قیمت بیشتری هم برخوردار باشند.

در ادامه پیرامون مصارف ویژه پارچه های اسپان باند صحبت خواهیم نمود.

پارچه اسپان باند برای لباس یکبار مصرف بیمار

مهم ترین کاربردهای پارچه اسپان باند

همه ما وقتی نام پارچه اسپان باند یا پارچه یکبار مصرف را می شنویم، ناخودآگاه به یاد بیمارستان و مصارف پزشکی و بهداشتی از این پارچه میفتیم.

اما آیا می دانید که با توجه به خصوصیات و فاکتورهای مهمی که در تولید پارچه های اسپان باند در نظر گرفته شده، این پارچه از مصارف مختلفی در صنایع امروزی برخوردار بوده است؟

ویژگی هایی که در خطوط فوق ذکر شد، یعنی آب دوست یا آب گریزن بودن، آنتی باکتریال بودن، قابلبیت چاپ طرح های متنوع و غیره، همه و همه سبب شده تا پارچه های اسپان باند از مصارف مهم ذیل صنایع مختلف را بهره مند سازند:

 • صنعت کشاورزی و خصوصا پوشش های گلخانه ای
 • صنعت راهسازی و عمران
 • صنعت تولید انواع چرم مصنوعی
 • تولید انواع فیلترهای صنعتی
 • صنعت پزشکی و بهداشتی و بسیاری از موارد متفرقه دیگر.

اما همانطور که می دانید امروزه در صنعت پزشکی و بهداشتی، بیشترین استفاده از پارچه های اسپان باند صورت می گیرد.

اگر چه شاهد تولید عرض ها و گرماژهای مختلفی برای پارچه های اسپان باند نبافته هستیم، اما جهت مصارف مهم در صنعت پزشکی، این پارچه با گرماژهای 25 الی 60 گرمی و عرض های 100، 120 و 160 سانتی متری بکار گرفته می شود.

از جمله مهم ترین مصارف پارچه های اسپان باند در صنعت پزشکی و بهداشتی، می توان به این موارد اشاره داشت:

تولید انواع دستمال های خیس و مرطوب بهداشتی کودکان و بزرگسالان

 • رویه انواع نوارهای بهداشتی و پدهای بانوان
 • تولید انواع گان و شان بیمارستانی مخصوص اتاق جراحی
 • انواع رو انداز و زیر اندازهای بهداشتی
 • انواع رو بالشتی، رو تختی و ملحفه های یکبار مصرف
 • انواع کاور کفش مخصوص اتاق عمل و بخش های مراقبت ویژه
 • البسه مخصوص اتاق عمل مانند گان جراحی، ماسک، کلاه یکبار مصرف و …

اما به جرئت می توان گفت که هم اکنون با توجه به شیوع بیماری کرونا در دنیا، پارچه اسپان باند جهت تولید انواع ماسک، یکی از پرمخاطب ترین پارچه ها به شمار آمده که هم اکنون مورد معامله و خرید و فروش در حجم و تناژ بالا با طیف رنگی متنوع قرار می گیرد.

بعد از استفاده از پارچه اسپان باند در تولید ماسک، نوبت به تولید انواع لباس و منسوجات مربوط به بیماران می رسد که از این پارچه به سبب یک سری مشخصات و ویژگی های فوق العاده، به خوبی می توان استفاده کرد.

پارچه اسپان باند برای لباس یکبار مصرف بیمار

پارچه اسپان باند برای ماسک

همانطور که بیان شد، هم اکنون یکی از پارچه هایی که بیشترین استفاده را در تولید انواع ماسک جراحی و بهداشتی داشته، پارچه اسپان باند است.

شایان ذکر است که برای تأثیر پذیری بیشتر ماسک تولیدی از پارچه اسپان باند و جلوگیری از ورود ذرات ریز آلوده و عفونی به محیط دهان، از ترکیب این پارچه با لایه های ملت بلون استفاده می کنند.

در واقع اگر شما نام ماسک های سه لایه را شنیده باشید، متشکل از دو لایه اسپان باند و یک لایه ملت بلون بوده است.

پارچه اسپان باند مخصوص تولید ماسک، هم به صورت برش خورده و هم برش نخورده در بازار موجود بوده که به نظر می رسد خرید پارچه های برش نخورده، از صرفه ی اقتصادی تری برای تولیدی ها برخوردار می باشد.

در حال حاضر پارچه اسپان باند سفید با عرض های 17.5 و 19.5 سانتی متر و گرماژهای 25 یا 30 گرم همراه با ملت بلون، جهت تولید انواع ماسک بکار گرفته می گردد.

پارچه اسپان باند برای لباس یکبار مصرف بیمار

پارچه اسپان باند برای لباس یکبار مصرف بیمار

از دیگر مصارف مهمی که از پارچه های اسپان باند می شود، می توان به دوخت و تولید انواع لباس بیماران اشاره کرد.

معمولا از پارچه های اسپان باند با گرماژ 30 الی 60 گرمی و عرض های 120 و 160 سانتی متری، در تولید انواع لباس یکبار مصرف بیماران استفاده می کنند.

رنگبندی آبی و صورتی پارچه یکبار مصرف، از پرفروش ترین طیف رنگی هستند که در تولید لباس بیماران مورد استفاده قرار می گیرند.

آنتی باکتریال بودن، قابلیت انعطاف پذیری خوب، وزن سبک و عدم رنگ پس دادن، از مهم ترین مشخصه هایی هستند که پارچه اسپان باند برای لباس یکبار مصرف بیمار بایستی دارا باشد.

پارچه اسپان باند برای لباس یکبار مصرف بیمار می تواند صرفه اقتصادی خیلی خوبی را برای ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستان ها داشته باشد.

از طرفی با توجه به اینکه لباس های تولیدی از پارچه یکبار مصرف برای بیماران، تا نزدیک به 48 ساعت قابل استفاده بوده، می تواند از منظر مسائل بهداشتی هم اهمیت فوق العاده ای در راستای حفظ سلامت بیماران داشته باشد.

البته ذکر این نکته ضروری است که قیمت ارزان پارچه اسپان باند برای لباس یکبار مصرف بیمار توجیه اقتصادی بسیار خوبی نیز از بابت مدت زمان کم استفاده از این لباس ها و جایگزین کردن آن با لباس دیگر وجود دارد.

اگر چه امروزه برخی از ارگان های بیمارستانی از پارچه های آبژاول و قابل شست و شو و ضد عفونی کردن جهت لباس بیماران استفاده می کنند، اما بنظر می رسد خصوصا در شرایط حاکم امروزی که با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کنید، جوانب احتیاط رعایت می گردد و برای بیماران از لباس های یکبار مصرف استفاده می نمایند.

یکی از دغدغه های اصلی برای تولیدی های البسه و منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی، چگونگی خرید بهترین پارچه اسپان باند از نظر قیمت و کیفیت است.

چرا که متأسفانه با توجه به افزایش تقاضای خرید عمده پارچه های اسپان باند بیمارستانی، بازار دلالی ها هم داغ شده و خریداران نمی دانند از کجا و چطور امکان خریدی مطمئن از نظر کیفیت و قیمت را خواهند داشت.

پارچه اسپان باند برای لباس یکبار مصرف بیمار

بهترین پارچه اسپان باند بیمارستانی از کجا بخرم؟

با توجه به اینکه پارچه اسپان باند بیمارستانی مصارف مهمی را داشته، خرید عمده و در تناژ بالای این پارچه برای تولیدی های البسه بیمارستانی، حائز اهمیت است.

بهترین پارچه اسپان باند بیمارستانی فقط کیفیت خوب نداشته و بایستی همراه با قیمتی ارزان و واقعی به دست مشتریان برسد.

پارچه های اسپان باند یکبار مصرف بیمارستانی در عرض 160 سانتی متر و گرماژهای 30 و 40 گرمی، بیشترین نرخ فروش را دارند، اما اینکه چطور و چگونه قیمت متناسب با کیفیت این پارچه را خریداری کنیم، خودش موضوع مهمی می باشد.

در حال حاضر خریداران پارچه اسپان باند پزشکی، دو راهکار کلی برای خرید نیاز پارچه ای خود داشته اند:

 1. راهکار اول مراجعه حضوری به بازارهای خرید و فروش پارچه اسپان باند است. این راهکار می تواند مزایا و معایب خودش را داشته باشد. از جمله مزایای این راهکار دیدن جنس و کیفیت پارچه است و از معایب آن می توان به صرف وقت و هزینه اضافی نیز اشاره کرد.
 2. راهکار دوم را به عنوان هوشمندانه ترین راهکار خرید پارچه اسپان باند در دنیای امروزی به شمار می آورند. با خرید اینترنتی پارچه اسپان باند می توانید اقتصادی ترین شیوه خرید را تجربه نمایید. اما خرید آنلاین باید از مراکزی صورت گیرد که مستقیما با معتبرترین کارخانجات تولیدی پارچه اسپان باند در ارتباط اند.

همانطور که متوجه شدید راهکار خرید اینترنتی پارچه اسپان باند، در این روزها، راهکاری عقلانی تر به شمار می آید. اما آیا از هر مرکز فروش اینترنتی می توان خریدی مطمئن داشت؟

قطعا پاسخ این سوال منفی است. شما خریداران زمانی می توانید خریدی موفق و مطمئن از یک سایت فروش اینترنتی پارچه یکبار مصرف داشته باشید که:

 • ارتباط مستقیم با کارخانجات بزرگ تولید کننده داشته باشد.
 • تمامی واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان را حذف کرده باشد.
 • کالیته رنگی پارچه را رایگان به سراسر کشور ارسال کند.
 • مشاوره های لازم و رایگان قبل از خرید را به مشتریان بدهد.
 • در کمترین روز کاری، سفارشات را به دست مشتریان برساند.

در وهله نخست، شناخت کارخانجات معتبر تولید کننده پارچه اسپان باند می تواند قبل از خرید، برای مشتریان حائز اهمیت باشد.

آیا کارخانجات معتبر تولیدی پارچه اسپان باند را می شناسید؟

پارچه اسپان باند برای لباس یکبار مصرف بیمار

برترین کارخانجات تولیدی پارچه اسپان باند در ایران

ایران به نوبه ی خود، مهد نساجی پارچه در دنیا به شمار می آید که هم اکنون یکی از مهم ترین تولیدات کارخانجات آن، پارچه اسپان باند است.

از آنجا که شناخت کارخانجات معتبر برای خریداران پارچه اسپان باند مورد اهمیت واقع شده، می توانیم چند مورد از برترین تولیدی های این پارچه را نام ببریم:

 • کارخانه پارچه اسپان باند بافتینه
 • کارخانه پارچه اسپان باند حریر بافت امیر

پارچه اسپان باند بافتینه و حریر بافت امیر، از مواد اولیه درجه یک و مرغوب تولید شده و امروزه بیشترین سهم را در تولیدات بیمارستانی به واسطه کیفیت خوب و قیمت مناسب داشته اند.

قیمت پارچه اسپان باند به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت پارچه اسپان باند در شرایطی که میزان تقاضای خرید از این پارچه زیاد است، از مهم ترین فاکتورها برای خریداران به شمار می آید.

گفتنی است که قیمت پارچه یکبار مصرف بیمارستانی، به عوامل ذیل وابسته بوده هست:

 1. عرض پارچه
 2. گرماژ پارچه
 3. کیفیت پارچه
 4. رنگ پارچه
 5. میزان تناژ و حجم خریداری شده

اما به طور کلی مشتریان همواره از مراکز فروشی خرید می کنند که دو اصل کیفیت و قیمت پارچه را متناسب با هم ارائه می دهند.

نیما فابریک یکی از بزرگترین مراکز فروش عمده بهترین پارچه اسپان باند است که بدون واسطه، از درب کارخانه پارچه های اسپان باند را به بازارهای فروش تزریق می کند.

پارچه اسپان باند برای لباس یکبار مصرف بیمار

مشاوره فروش عمده پارچه های یکبار مصرف به قیمت کارخانه

اگر شما هم قصد خرید عمده و متراژ بالا از پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی را دارید، می توانید همین حالا از طریق این مجموعه، مشاوره های لازم را بگیرید.

شما می توانید با انجام مشاوره از کارشناسان حوزه فروش پارچه اسپان باند، خریدی کاملا مطمئن را از نظر کیفیت و قیمت تجربه نمایید.

پس همین حالا جهت خرید اینترنتی پارچه اسپان باند به قیمت کارخانه، اقدام کرده تا در کمترین زمان ممکن سفارشات تحویل شما گردند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


مشاوره رایگان