• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
  • 09131130224

قیمت پارچه کرپ حریر ساده با خرید مستقیم

قیمت پارچه کرپ حریر ساده با خرید مستقیم

قیمت پارچه کرپ حریر ساده با خرید مستقیم

قیمت پارچه کرپ حریر ساده با خرید مستقیم از کارخانه تولید پارچه کرپ حریر مقرون به صرفه تهیه می شود. جهت خرید پارچه کرپ حریر ساده با کیفیت مناسب و قیمت ارزان با بخش فروش این مجموعه ارتباط بگیرید.

کارخانه تولید پارچه کرپ حریر معمولاً با استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت و دستگاه‌ های پیشرفته و بروز انواع مختلف پارچه‌ های کرپ حریر رنگی را تولید می ‌کنند تا نیاز همه بخش های بازار را تأمین نمایند.

قیمت پارچه کرپ حریر ساده ارتباط مستقیم به نوع رنگ، ضخامت و گرماژ و همچنین مراکز عرضه و فروش دارد. تهیه پارچه کرپ حریر عمده موجب می‌ شود تا مناسب ترین قیمت ممکن در بازار را به دست آورید.

برای آشنایی بیشتر با راهنمای خرید پارچه کرپ رنگی ساده و دسترسی به پارچه کرپ حریر ارزان در ادامه اطلاعات بیشتری را ارائه می دهیم.

کارخانه تولید پارچه کرپ حریر در کشور

پارچه کرپ یک پارچه نرم و کمی براق بوده که افت خوبی داشته و بر روی اندام می نشیند. از پارچه های کرپ برای دوخت انواع البسه مانند مانتو و شومیز در طرح ها و رنگ های گوناگون استفاده می کنند.

انواع مختلف از پارچه های کرپ تولید شده که پارچه کرپ حریر یکی از انواع پارچه های کرپ بوده که طرفداران زیادی دارد. چرا که از پارچه های کرپ حریر برای تولید انواع لباس های مردانه، زنانه و بچگانه استفاده می شود.

معمولا در کارخانه تولید پارچه کرپ حریر در کشور از دو دسته الیاف پلی استر همچنین الیاف ابریشم برای تولید این پارچه با کیفیت مناسب استفاده می ‌کنند. چرا که این پارچه هم ویژگی پارچه های کرپ و هم ویژگی پارچه های حریر را در کنار یکدیگر دارد.

در حال حاضر برای تولید پارچه کرپ حریر از دستگاه های صنعتی بسیار مدرن و پیشرفته به همراه الیاف مصنوعی ابریشم و ریون استفاده می ‌کنند، تا پارچه های کرپ حریر در رنگ بندی های بالا و در حجم زیاد تولید نمایند.

معمولاً پارچه کرپ حریر در کارخانه تولیدی با گرماژی بین ۱۵۰ گرم الی ۱۹۰ گرم و به طور معمول با عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید می شود، تا به راحتی بتوان از آن در روند تولید انواع شومیز و بلوز مانتو و البسه دیگر استفاده نمود.

با بررسی کالیته رنگ بندی تولید شده در کارخانجات نساجی در می یابیم که پارچه کرپ حریر در بیشتر از ۳۵ کالیته رنگ بندی تولید می گردد. برای هر رنگ چندین تناژ رنگی مختلف را ارائه می دهد تا سلیقه همه مصرف کنندگان را تأمین نماید.

قیمت پارچه کرپ حریر ساده معمولاً در کارخانه تولید کننده به نسبت سایر بازارهای عرضه و فروش مناسب تر در ارائه می گردد.

راهنمایی خرید پارچه کرپ حریر ساده

پارچه کرپ حریر ساده جزء پارچه های پر استفاده است که در اغلب مراکز تولیدی برای دوخت انواع لباس های زنانه، مردانه و بچه گانه نیز مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که پارچه های ساده قابلیت دوخت برای البسه های مختلف را دارند و از لحاظ سن و جنس هیچ محدودیتی به وجود نمی آورند.

استقبال از این پارچه موجب شده تا در فرآیند خرید آن یکسری از نکات مهم مدنظر قرار بگیرند، تا با صرف هزینه ای مناسب امکان تهیه پارچه با کیفیت و مرغوب برای خریدار فراهم گردد.

در این بخش به چند نکته مهم که به عنوان راهنمای خرید پارچه کرپ حریر ساده می توان آن را در نظر گرفت می پردازیم:

استعلام قیمت پارچه

لازم است تا از چند مجموعه معتبر قیمت پارچه را استعلام گرفته و از محدوده قیمتی به طور کامل مطلع گردید که پارچه های کرپ حریر ممکن است در برخی از پالت های رنگ بندی قیمت ‌های متفاوت برای آنها ارائه گردد. ‌

بررسی لبه‌ های پارچه

با بررسی لبه ‌های پارچه در صورت صاف و یکدست بودن لبه در می یابیم که این پارچه از کیفیت بالایی در فرایند تولید برخوردار بوده و تأثیر زیادی در نحوه الگو گذاشتن برش و صرفه جویی از اسراف پارچه دارد.

لمس پارچه

پارچه کرپ حریر جزء پارچه های لطیف بوده که با لمس دست می ‌توان میزان لطافت آن را محاسبه کرد، پس قبل از اقدام به خرید نهایی حتماً این پارچه ها را لمس نمایید.

انواع رنگ بندی

برخی از مراکز تولیدی نیاز به پارچه های با تنوع رنگ بندی بالا دارند، در چنین شرایطی لازم است که ابتدا اقدام به بررسی تنوع رنگ بندی ها و کیفیت رنگ ها نموده سپس اقدام به خرید و ثبت سفارش کنید.

تمام نکاتی که در اینجا ذکر شد، با انتخاب یک مرکز عرضه و فروش معتبر به راحتی امکان پذیر است. پس ابتدا قبل از اقدام به خرید یک مرکز معتبر در حوزه عرضه و فروش پارچه کرپ حریر پیدا کرده، تا ضمن دریافت بهترین قیمت پارچه کرپ حریر ساده از کیفیت بالای محصولات ارائه شده نیز اطمینان کافی را به دست بیاورید.

مناسب ترین قیمت پارچه کرپ حریر ساده را از کجا بدست آوریم؟

پارچه کرپ حریر ساده جزء پارچه های پر استفاده بوده که در روند تولید بسیاری از البسه کاربرد دارد. به همین سبب در صورت تهیه پارچه کرپ حریر ارزان تأثیر زیادی در کاهش هزینه های مربوط به مراکز تولیدی می گذارد.

معمولاً قیمت پارچه کرپ حریر ساده به عوامل زیادی ارتباط پیدا می‌ کند که پس از بررسی کیفیت و ویژگی های پارچه انتخاب مراکز عرضه و فروش نیز و قیمت گذاری تأثیر دارند.

برای دسترسی به مناسب ترین قیمت پارچه کرپ حریر بهتر است تا به سراغ مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه بروید. چرا که امکان خرید پارچه ها با قیمت های درب کارخانه مهیا می گردد.

در این بخش به معرفی بهترین مراکز عرضه و فروش پارچه های کرپ حریر با قیمت درب کارخانه می پردازیم:

  • مراجعه مستقیم به کارخانجات تولید کننده و ثبت سفارش و خرید پارچه در حجم های عمده
  • مراجعه به نمایندگی های عرضه و پخش در شهرهای مختلف جهت ثبت سفارش و خرید پارچه با قیمت کارخانه
  • مراجعه به عمده فروشی ها و بنکداری های موجود در بازارهای بزرگ
  • استفاده از سایت های آنلاین معتبر زیر نظر کارخانجات تولید کننده و نمایندگی ها
قیمت پارچه کرپ حریر ساده

بزرگترین مرکز فروش پارچه کرپ حریر عمده

در هنگام خرید پارچه توجه داشته باشید که لزوماً ارائه قیمت ‌های بالا نشان از کیفیت و مرغوبیت یکپارچه نبوده، بلکه با انتخاب مرکز فروش کرپ حریر عمده امکان دسترسی به قیمت مقرون به صرفه در کنار کیفیت مناسب فراهم می آید.

در این مجموعه که به عنوان بزرگترین مرکز فروش پارچه کرپ حریر عمده در کشور در حال فعالیت است، واسطه ها به طور کامل حذف شده و بهترین قیمت های ممکن را برای این پارچه ها ارائه می دهد.

در صورت نیاز به تهیه پارچه کرپ حریر در تنوع رنگ بندی و گرماژ مناسب با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط برقرار کرده و پس از دریافت مشاوره بهترین نوع پارچه را متناسب با نیاز خود ثبت نمایید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


مشاوره رایگان