• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
  • 09131130224

قیمت نمایندگی پارچه ترگال سفید بیمارستانی

قیمت نمایندگی پارچه ترگال سفید بیمارستانی

آیا قیمت عرضه پارچه ترگال سفید بیمارستانی را در نمایندگی ها و مرکز عرضه می دانید؟ این جنس پارچه با این رنگ، چه کاربردهایی دارد؟
اغلب بیمارستان ها و مراکز درمانی ترجیح می دهند البسه و لوازم مورد مصرف خود را از انواع پارچه با طیف رنگبندی روشن بدوزند.
رنگ های آبی، رنگ صورتی و رنگ سفید از جمله رنگ هایی می باشد که در بیمارستان ها پارچه را با آن رنگ ها مورد مصرف قرار می دهند.
به دلیل این که پارچه ترگال بیمارستانی در طیف رنگبندی مختلف برای دوخت لباس مصرفی پرستاران و پزشکان و جراحان و پرسنل به کار می رود، غالبا رنگ سفید این پارچه استفاده می شود.
اگر هم بخواهند از پارچه ترگال لباس جراحان و متخصصان و افرادی را بدوزند که در اتاق عمل فعالیت کرده و به ارائه خدمت می پردازند، رنگ سبز این پارچه را برای این منظور به کار می برند.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

رنگ پارچه ترگال بیمارستانی، نقش کلیدی و اساسی در تعیین قیمت این پارچه دارد.
قیمت پارچه ترگال بیمارستانی اگر دارای رنگ روشن باشد، هم چون سفید خیلی کمتر و مناسب تر از رنگ های دیگر این پارچه هم چون سبز و آبی کاربنی است.

پارچه ترگال بیمارستانی
گفته های بالا بدین معنا است که برای خرید پارچه ترگال بیمارستانی سفید رنگ باید پول و هزینه خیلی کمتری را در نظر گرفت تا رنگ های دیگر این پارچه و البته رنگ های تیره پارچه ترگال بیمارستانی.

منبع: پارچه پارادا

اشتراک گذاری این مقاله

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


مشاوره رایگان