• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
  • 09131130224

فروش پارچه پرشیا و پارچه شیفر و پارچه لنین والا فاستونی

فروش پارچه پرشیا و پارچه شیفر و پارچه لنین والا فاستونی

فروش پارچه پرشیا و پارچه شیفر و پارچه لنین والا فاستونی

فروش پارچه پرشیا و شیفر و لنین والا فاستونی از طریق مرکز ما در بالاترین میزان کیفیت و بهترین قیمت بازار، انجام می گیرد و می توانید آن ها را با روش آنلاین نیز درخواست بدهید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه پرشیا و شیفر چه مشخصاتی دارند؟

پارچه های پرشیا مکانیک که در بازار با عنوان پارچه مکانیک و یا پرشیا مشهور است و از جمله پارچه های تخت بافت محسوب می شود.

عرض تشکیل دهنده ی آن ها معمولا 150 سانتی متر است و از الیافی با نام فلامنت پلی استر و ویسکوز تشکیل شده است.

این نوع پارچه می تواند زیردست لخت و لطیفی داشته باشد در صورتی که به صورت کامل مورد تکمیل قرار بگیرد.

خاصیت مهمی که پارچه پرشیا دارد این است که کاملا ضد چروک است و تولیدی هایی که در زمینه ی تولید انواع مانتو شلوار مدارس، یونیفرم ها فعالیت دارند، مشتریان این گروه از پارچه های ضد چروک می باشند.

جالب است بدانید که پارچه پرشیا با نخ رنگ شده مورد تولید قرار می گیرد و پس از بافت دیگر آن پارچه به واحد رنگرزی ارسال نمی شود.

همین مورد که شاید آنقدرها هم اهمیت نداشته باشد موجب می گردد تا قیمت پایین تری نسبت به سیار پارچه ها داشته باشد.

یک نوع از پارچه پرشیا که به صورت شانتون می باشد را پارچه شیفر نام گذاری کرده اند.

از پارچه شیفر برای تولید مانتوهای بهاره و پاییزه بهره می برند به این دلیل که جنس این پارچه بسیار خنک می باشد.

پارچه شیفر بدن نما نمی باشد و کاملا ضد چروک می باشد و حتی از آن برای تولید انواع یونیفرم های مردانه و زنانه هم استفاده می کنند.

فروش پارچه پرشیا و شیفر بر اساس مشخصات فوق انجام می گیرد و در ادامه بیشتر در رابطه با آن ها صحبت خواهیم کرد.

فروش پارچه پرشیا و شیفر

خصوصیات پارچه لنین ایرانی و خارجی

اگر شما هم در گروه افرادی هستید که با پارچه ها آشنایی دارند حتما می دانید که پارچه لنین هم یکی از انواع پارچه پرشیا می باشد.

این پارچه نسبت به خود پارچه پرشیا از زیردست لخت تر و به عبارتی لطیف تری برخوردار است و حتی ترکیب رنگ های بسیار زیباتری را می توانید نسبت به انواع ساده ی آن مشاهده کنید.

رنگبندی پارچه لنین شباهت زیادی به پارچه پرشیا دارد و می توانید از هر دوی آن ها در دوخت یک نوع لباس بهره ببرید که به صورت خرجکار استفاده شوند و یا این که پارچه ی اصلی باشد.

تمامی پارچه های موجود در بازار هم ایرانی دارند و هم خارجی آن ها مورد واردات قرار می گیرد.

از آن جایی که خودمان از این نوع پارچه تولیدات داریم، بهتر است که دیگر وارداتی صورت نگیرد اما با توجه به این که برخی عقیده دارند، پارچه های خارجی کیفیت بالاتری دارند، باز هم این کار شکل می گیرد.

تمامی پارچه های لنین و پرشیا از کالیته های مشخصی برخوردار هستند و شما به عنوان یک خریدار و مشتری که این پارچه ها را برای تولیدی خود نیاز دارید، می توانید قبل از ثبت سفارش درخواست کالیته بدهید.

فروش پارچه پرشیا و شیفر و همچنین لنین توسط مرکز ما صورت می گیرد و ما بالاترین میزان کیفیت و کمترین و به صرفه ترین قیمت را در اختیار شما قرار می دهیم.

فروش پارچه پرشیا و شیفر
فروش پارچه پرشیا و شیفر

بر اساس مشخصاتی بیان شده و بهره گیری از مشاوره های کارشناسان مجموعه ی ما نسبت به انتخاب پارچه ی مناسب و درست اقدام نمایید و آن چیزی را سفارش بدهید که بتوانید بهترین لباس و پوشاک را مورد تولید قرار بدهید.

کارخانه های تولید کننده پارچه پرشیا و شیفر

همان طور که مستحضر هستید، کارخانه های نساجی زیادی هستند که در زمینه ی تولید پارچه فعالیت دارند و می توانید آن ها را در شهرهای گوناگونی بیابید.

بیشترین شهرهایی که در زمینه ی تولید پارچه از شهرت بالایی برخوردار هستند عبارت از اصفهان، یزد، تهران، کلاردشت، ملایر، همدان، تبریز و مشهد هستند.

شهر اصفهان نسبت به سایر شهرها از پارچه های مرغوب تری برخوردار است و این بیشتر به دلیل این مورد می باشد که شغل اکثر ساکنین این شهر از دیرباز تا کنون به تولید پارچه اختصاص یافته است.

از مشهورترین تولید کنندگان پارچه شیفر در ایران می توان به کارخانه نساجی فدک اصفهان اشاره کرد که باکیفیت ترین محصولات را مورد تولید قرار می دهد.

شهر اصفهان در تولید بهترین پارچه پرشیا و همچنین لنین هم دستی توانا دارد و کارخانه ها و برندهای مختلف و معروفی را می توانید در این شهر مشاهده کنید که در تولید مرغوب ترین پارچه ها دستی بسیار توانا دارند.

فروش پارچه پرشیا و شیفر از طریق کارخانه های تولید کننده هم می تواند صورت بگیرد که به این روش خرید و فروش، درب کارخانه ای گفته می شود.

این کارخانه ها برای این که بتوانند میزان فروش خود را بالاتر ببرند و هم این که خودشان را در سطح وسیع تری مورد معرفی در بازار قرار بدهند، اقدام به راه اندازی شعبات فروشی در سطح کشور نموده اند.

بر این اساس شما نیز می توانید برای انجام و ثبت خریدهایتان به هرکدام از این مراکز که تمایل دارید، مراجعه کنید و از خدمات آن ها نهایت استفاده را داشته باشید.

کارخانه های دیگری هم در سایر شهرها وجود دارند که کیفیت قابل قبولی از پارچه ها را ارائه می دهند اما با توجه به شرایطی که دارند، نتوانسته اند با مراکز معتبر رقابت داشته باشند و به همین ترتیب به عنوان برند در بازار معرفی نشده اند.

فروش پارچه پرشیا و شیفر

قیمت عمده پارچه های پرشیا و شیفر

یکی از موارد مهمی که شما به عنوان خریدار می بایست به آن دقت زیادی داشته باشید، این است که پارچه های پرشیا و شیفر را به صورت عمده قیمت گیری نمایید.

به این صورت که هرچه قیمت های دریافت شده ارزان تر باشد، شما این امکان را دارا هستید که سود بالاتر و بیشتری را به دست بیاورید.

بنابراین قیمت گیری عمده از کارخانه ها و مراکز فروش از مهم ترین موارد در زمینه ی خرید و فروش پارچه است.

فروش پارچه پرشیا و شیفر بر حسب همین قیمت ها انجام می گیرد و لازم است تا آن ها به صورت کاملا دقیق به دست آمده باشند.

این قیمت عمده از چند روش به دست می آید که اولین آن ها مراجعه به کارخانه و یا مرکز فروش آن است که باید به صورت حضوری انجام گیرد.

این روش در حال حاضر ارزش زیادی ندارد و به دلیل نوسانات و تورم های بسیاری که در بازار وجود دارد نمی توان به آن اتکا کرد.

بنابراین لازم است تا روش دیگری را برای این کار پیدا کرد که می توان از آن جمله به روش قیمت گیری از طریق آنلاین اشاره کرد.

این روش بسیار موثرتر از سایر روش ها عمل می کند و طرفداران بی شماری هم دارد.

بر این اساس شما می توانید به راحتی از طریق همین وبسایت مجموعه ی ما اقدام کرده و قیمت محصولات مورد نظرتان را بر حسب آخرین قیمت های روز و معتبر به دست بیاورید.

کارشناسان و مشاوران مرکز ما به طور کامل آماده ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و می توانید از مشاوره های رایگان مرکز ما به خوبی برخوردار شوید و با توجه به آن ها نسبت به انجام خریدهایتان، اموراتتان را انجام بدهید.

مرکز فروش والا فاستون و عرضه ی بهترین پارچه ها

پارچه پرشیا و فیشر والا فاستون از جمله پارچه های ایرانی می باشند که بزرگترین و برترین خاصیت آن ها، ضد چروک بودنشان است.

در تولیدات این مرکز فروش و تولیدی، تغییر رنگ معنایی ندارد و آنقدر از بالا بودن کیفیت تولیداتشان اطمینان دارند که با ضمانت کامل آن ها را به فروش می رسانند.

قیمت تولیدات این مجموعه بسیار مناسب است و در تعیین قیمت، تمامی وجهه ها را مد نظر قرار داده اند تا هم به ضرر تولید کننده و فروشنده نباشد، هم این که مشتری و خریدار بتواند در عین حال سود خوبی را به دست بیاورد.

این مرکز فروش از بهترین و مجرب ترین کارشناسان و مشاوران بهره می برد و این توانایی را دارا است تا به بهترین شکل ممکن، به تمامی سوالات و مشکلات شما عزیزان پاسخ بدهد.

این کارخانه هم مانند سایر کارخانه های تولید کننده ی پارچه پرشیا، در بافت و تکمیل پارچه از نخ رنگ شده بهره می برد.

پارچه پرشیا

این نخ های رنگ شده موجب می شوند تا پارچه ی تولیدی از ثبات رنگ بالاتری برخوردار باشد و هیچ چیز مشخصی باعث نشود تا در آن تغییراتی ایجاد گردد.

در پارچه های تولیدی خود از آهار استاندارد استفاده می کنند و به سبب جنس مناسب الیاف و همچنین نحوه ی بافتی که دارند، به صورت بدن نما نمی باشند.

پارچه های پرشیا والا فاستون را می توانید در دو نوع ساده و لنین در بازار مشاهده کنید که در رنگبندی های متفاوتی مورد عرضه قرار می گیرند.

معایب پارچه پرشیا
پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است
پارچه پرشیا مشکی
مدل مانتو با پارچه پرشیا
قیمت پارچه پرشیا
مشخصات پارچه پرشیا
قیمت پارچه پرشیا مشکی
پارچه پرشیا مانتویی

این کارخانه توانسته است بهترین و مرغوب ترین پارچه های پرشیا را در انواع و اقسام آن به بازار عرضه نماید و در این زمینه از شهرت کافی برخوردار می باشد.

فروش پارچه پرشیا و فیشر توسط این مرکز انجام می گیرد و شما می توانید به راحتی و با انجام تمامی مراحل درست و اصولی سفارش گذاری، نسبت به ثبت درخواست و سفارشتتان اقدام کنید.

فروش پارچه پرشیا و شیفر به صورت عمده

تمامی مراکز تولیدی و همچنین مراکز فروش تمایل دارند تا تولیداتشان را به صورت عمده به معرض فروش بگذارند تا از این طریق بتوانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن سود خوبی را به دست بیاورند.

بنابراین این روش فروش عمده از طرف تولید کنندگان تأیید شده است و بیشتر فروش خود را بر این اساس پایه گذاری کرده اند.

شما به عنوان یک فردی که دارای تولیدی هستید، نیز می توانید تمامی سفارشات خودتان را به شکل عمده درخواست بدهید که در حجم می توانند متغیر باشند.

هرچه بیشتر تلاش کنید و پارچه های مورد نیازتان در سطح عمده تری خریداری شوند، سود بیشتری را به دست خواهید آورد.

نکته ی دیگر در هنگام خرید عمده این است که اگر به صورت مستقیم از تولید کننده و یا نماینده ی قانونی وی صورت بگیرد، امکان افزایش میزان تخفیف ارائه شده نیز وجود دارد و این مورد جا برای صحبت هم دارد.

حال مورد دیگری هم می تواند در تغییر قیمت موثر باشد که عبارت است از پرداخت خریدهایتان به صورت نقدی، هرچه شما حساب های خودتان را به شکل نقدی پرداخت نمایید، فروشنده می تواند تخفیف بیشتری را شامل حال شما بکند.

این مورد نیز قابل دقت است که اگر پرداختی هایتان به صورت چکی و یا اقساطی باشد، دیگر چنین چیزی امکان ندارد و حتی ممکن است فروشنده تخفیف اصلی را هم برایتان در نظر نگیرد.

فروش پارچه پرشیا و شیفر به صورت عمده توسط تمامی کارخانه ها و مراکز فروش انجام می گیرد و هرچه حجم خریدهای شما افزایش داشته باشد، از شرایط بهتری برخوردار خواهید بود.

خرید اینترنتی پارچه پرشیا شیفر

روش های خرید زیادی برای پارچه در بازار در نظر گرفته شده است که شما می توانید بر اساس ویژگی ها و معایب و مزایایی که دارد نسبت به انتخاب یک روش اقدام کنید و بر آن اساس خریدهایتان را ثبت کنید.

از مهم ترین و بهترین روش های خرید و فروش این است که به صورت اینترنتی و آنلاین اقدامات لازمه صورت بگیرد.

در حال حاضر با توجه به پیشرفت علم و دانش و همچنین اتفاقات جالبی که در صنعت و تکنولوژی به وجود آمده است، این روش رشد زیادی داشته و مورد توجه افراد بسیاری واقع گردیده است.

خرید اینترنتی در همه جای دنیا پذیرفته شده است و مزایای آن بسیار به چشم می آید که توجه هر خریداری را به خودش جلب می کند.

در این روش شما می توانید بدون هیچ گونه توجه به محدودیت های ناشی از زمان و مکان اقدام کرده و در هر زمان و مکانی که تمایل دارید، سفارش های خودتان را مورد ثبت قرار بدهید.

امکان قیمت گیری هم قبل از ثبت سفارش از این طریق وجود دارد که می تواید به صورت همزمان از چند کارخانه و مرکز فروش این کار را انجام دهید و سپس میان آن ها به انتخاب دست بزنید.فروش پارچه پرشیا و شیفر از طریق اینترنتی و به صورت آنلاین در کیفیت بسیار بالا از طریق مرکز ما انجام می گیرد و می توانید هر حجمی که نیاز دارید را درخواست بدهید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


مشاوره رایگان