• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
 • 09131130224

پارچه کجراه لباس کار : قیمت کارخانه

پارچه کجراه لباس کار : قیمت کارخانه

پارچه کجراه لباس کار : قیمت کارخانه

قیمت پارچه کجراه لباس کار

 • 240 گرم متری 47000
 • 260گرم متری 62000
 • 280 گرم متری 75000
 • 300 گرم متری 82000

آنچه در این مقاله می خوانید:

 • پارچه کجراه لباس کار و نکات کلیدی آن
 • لباس کار با پارچه مناسب
 • ویژگی های پارچه مناسب لباس کار
 • موارد استفاده پارچه کجراه چیست؟
 • کارخانه تولید پارچه های لباس کار
 • قیمت انواع پارچه لباس کار کجراه
 • تاثیر رنگ بر قیمت فروش پارچه کجراه
 • خرید و فروش انواع پارچه های لباس کار
 • مهمترین مزایای خرید اینترنتی پارچه لباس کاری
 • فروش پارچه لباس کار با قیمت کارخانه

پارچه کجراه لباس کار جزء منسوجاتی است که حجم خرید و فروش آن بسیار بالا می باشد. فروش عمده پارچه کجراه توسط این مجموعه به قیمت درب کارخانه با کیفیت خوب صورت می گیرد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه کجراه لباس کار : ضخیم فلامنتی

از جمله پارچه های بسیار مهم و موجود در بازار می توان به پارچه های کجراه مخصوص لباس کار اشاره نمود.
این پارچه ها از اهمیت زیادی برخوردار هستند و به عنوان یکی از پارچه های باکیفیت مورد خرید و فروش تولیدی ها قرار می گیرند و از آن ها لباس های کار بسیاری را تولید می نمایند.
مراکز بسیاری هستند که ترجیح می دهند تمامی کارمندانشان از یک لباس با مشخصات ظاهری یکسان استفاده کنند و کیفیت آن برایشان اهمیت زیادی دارد.
نحوه ی دوخت پارچه، گرماژ و وزنی که آن پارچه دارا می باشد، نوع بافت و رنگی که دارد همگی از موارد مهمی است که می بایست در این نوع از پارچه ها رعایت شوند، تا طرفداران و مشتریان خاص خودشان را داشته باشند.
همان طور که می دانید برخی از مشاغل هستند که نیاز به وجود یک لباس کار با مشخصات فوق العاده و کیفیت بالا دارند، بنابراین باید نسبت به خرید پارچه هایی خاص اقدام کنند.
از جمله این پارچه های خاص می توان به کجراه های مخصوص لباس کار اشاره کرد.
مواردی همچون کیفیت پارچه های مورد استفاده، میزان ضخامت آن به دلیل وجود شرایط آب و هوایی خاص، محیط کار و شرایط کار که سختی دارد و یا خیر، خطرات احتمالی که برای آن شغل در نظر گرفته می شود، همگی از جمله مواردی هستند که باید در خرید پارچه های مخصوص لباس کار، رعایت گردند.
پارچه کجراه لباس کار اهمیت زیادی دارد و طرفداران بسیاری برای آن در بازار وجود دارد که به دلیل وجود مشخصات و ویژگی های بسیار خاص و منحصر به فرد، در دسته ی پرمخاطب ترین پارچه ها قرار گرفته است.

پارچه مناسب لباس کار مهندسی

محیط های کاری، لباس کار از اهمیت زیادی برخوردار است و افراد تمایل دارند تا لباسی را مورد استفاده قرار بدهند که از بهترین و باکیفیت ترین پارچه تولید شده باشد.
هر شغلی با توجه به شرایطی که دارد، نیازمند به استفاده از یک نوع لباس کار می باشد.
به عنوان مثال شما می توانید اداره ای را تصور کنید که کارمندانش اصلا شرایط سختی کار ندارند و محیط کاملا اداری می باشد و احتیاجی ندارند که وسیله ای را جابجا کنند و بسیاری موارد دیگر در این زمینه برای آن کارمندان سختی وجود ندارد.
بنابراین فقط کافی است تا لباسی را در اختیار داشته باشند که علاوه بر راحتی در آن، وجهه ی کاری آن ها حفظ شود.
حال شغلی مانند کارگری در انبار و یا آتش نشان ها را در نظر داشته باشید که لازم دارند تا از لباس هایی استفاده کنند که شرایط خاص را تحمل نماید.
در واقع در شرایط سخت کار، کیفیت مناسب را داشته، مانند تحمل لباس آتش نشانی در برابر گرما و حرارت که بایستی این ویژگی در پارچه ی مورد نظر تولید کننده لباس کار وجود دارد.
انعطاف پذیری کافی و به اندازه از موارد مهم است که برای تمامی کارگران در محیط های کارگری مورد نیاز هست و باید لباس از استقامت خوبی هم برخوردار باشد.
بنابراین متوجه شدید که جهت دوخت هر نوع لباس کاری لازم است، تا با توجه به نیاز خود مصرف کننده در محل کار، پارچه ی مناسب خریداری شود و با استفاده از آن، لباس مناسب تهیه شود.
پارچه کجراه لباس کار معمولا تمامی نیازهای مصرف کنندگان مختلف را برآورده می نماید و به همین دلیل از اهمیت بالایی در میان پارچه های لباس کاری برخوردار می باشد.

پارچه مناسب لباس کار یکسره

مشخصات و ویژگی های بسیاری برای پارچه های لباس کار اهمیت دارند که لازم است تا آن ها را در پارچه های مورد نظر مشاهده نمود.
یکی از این موارد انتخاب رنگ مناسب برای لباس کار می باشد به این صورت که باید با توجه به نوع کار، رنگ آن تعیین شود تا پرستیژ کاری افراد هم در آن مشخص هست.
برخی از ارگان ها با توجه به این که هر فرد چه سمتی دارد، رنگ لباس آن ها را مشخص می نمایند تا به صورت کاملا واضح، مشخص شود سمت هر فرد چه می باشد.
میزان ضخامت پارچه نیز اهمیت زیادی دارد؛ زیرا برخی از مشاغل هستند که در محیط های گرم فعالیت می نمایند و لازم است تا لباس هایشان ضخامت کمتری داشته باشد و همچنین در این مورد برعکس هم امکان پذیر است.
همچنین باید خطرات احتمالی در فضای کار شناخته شوند و با توجه به آن ها لباس کار مناسب با پارچه ی مناسب آماده گردد تا احتمال وقوع این خطرات کاسته شوند.
به این صورت که برخی از مشاغل باید لباسی داشته باشند که انعطاف خوبی داشته باشد و فرد بتواند به راحتی در حین کار جابجا شود و اگر از لباسی استفاده کند که پارچه ی مناسب این کار را ندارد، این امکان برای وی میسر نخواهد شد و در حین کار دچار مشکل می گردند.
بنابراین توجه به این موارد و نکات مهم بوده و سبب شده تا افراد دقت بیشتری در هنگام انتخاب پارچه های لباس کار مورد نظرشان داشته باشند و در نهایت به مشکل خاصی برنخورند.
پارچه کجراه لباس کار در میان پارچه های موجود در بازار فروش بالاتری دارند و این به دلیل کیفیت بالای آنها و همچنین وجود مشخصات و ویژگی های بسیار مهمی هست که در آن پارچه ها می باشد.

موارد استفاده پارچه کجراه چیست؟

همه ما می‌ دانیم که پارچه های کجراه و پارچه های ترگال از الیاف باکیفیتی تولید می شوند و فقط به دلیل تغییرات در شیوه بافت و گرماژ با یکدیگر تفاوت دارند.
موارد استفاده و کاربرد پارچه کجراه بسیار گسترده است و در واقع حذف این پارچه از چرخه تولیدات امکان پذیر نیست.
این پارچه به عنوان مناسب ترین منسوج برای بخش های مختلف صنایع و تولید لباس های کار مورد استفاده قرار می ‌گیرد .
انواع مختلفی از پارچه های کجراه با گرماژهای متنوع تولید می شوند که به آسانی می توان در هر شرایطی پارچه مناسب را انتخاب کرد.
در اینجا سعی می کنیم به معرفی برخی از موارد استفاده پارچه کجراه بپردازیم:

پارچه کجراه لباس کار

از پارچه های کجراه برای تولید لباس فرم کارکنان کارخانجات مختلف استفاده می کنند.
از نوع درصد پنبه بالای این پارچه برای مشاغلی مانند جوشکاری، تراشکاری، پالایشگاه ها و کارکنان صنعت برق استفاده می ‌شود.
از پارچه های ترگال با گرماژ سبک تر، برای مشاغلی مانند پرسنل شهرداری، نیروهای خدماتی و بسیاری از کارهای دیگر می توان استفاده نمود.

پارچه کجراه فرم مدارس

از این پارچه برای تهیه لباس فرم مدارس و دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف استفاده می کنند.
زیرا این پارچه در تنوع بالای رنگ بندی تولید می ‌شود و برای دانش آموزان دختر و پسر می توان مناسب ترین رنگ ها را انتخاب نمود.
ثبات رنگ بالا و دوام و ضخامت این پارچه ها سبب شده تا در طول یک سال تحصیلی کیفیت خود را حفظ کنند.

پارچه کجراه سفید بیمارستانی

پارچه های کجراه با رنگ سفید بیشتر برای تولید و دوخت انواع روپوش پرستاری و پزشکی استفاده می شود.
زیرا این پارچه ها در برابر هر گونه لک و آلودگی مقاوم هستند و به سادگی تمیز می گردد.

پارچه کجراه سبز ضد آب ژاول

از پارچه های کجراه سبز بیشتر برای تولید انواع گان و شان جراحی استفاده می شود و به آسانی می توان آن را مورد شستشو و ضدعفونی و استریل در دستگاه اتوکلاو قرار داد.

پارچه کجراه لباس فرم اداری
از پارچه های کجراه برای دوخت انواع مانتو شلوار و کت و شلوارهای کارمندان اداری مشغول در شرکت ها بانک ها و ادارات دولتی استفاده می کنند.
این پارچه ها از ایستایی خوبی برخوردار هستند و مقاومت آنها در برابر چروک پذیری جزء ویژگی های خاص آنها در تولید این البسه است.

پارچه کجراه شلوار کردی

از پارچه های کجراه برای دوخت شلوا های کردی مناسب کارگران در حرفه ‌های باغبانی، ساختمانی نیز استفاده می شود.

کارخانه تولید پارچه های لباس کار

پارچه کجراه لباس کار از پارچه هایی می باشد که هر کارخانه ای نسبت به تولید آن اقدام نمی نماید و تنها برخی از کارخانه ها هستند که تولیدات انبوهی در این زمینه ارائه می دهند.
در واقع پارچه های به این شکل به دلیل این که همه پسند نیستند و در موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند، سطح تولیدات متفاوتی دارند.
این کارخانه ها ممکن است در شهرهای مختلفی مشغول به فعالیت باشند که برخی از آن ها به دلیل این که در این زمینه دارای سابقه ی بالایی بوده، تولیدات بسیار باکیفیتی ارائه می دهند.
این کارخانه ها را می توانید در شهرهایی مانند اصفهان و یزد و بسیاری شهرهای دیگر پیدا نمایید و در جهت خرید محصولاتشان اقدام کنید.
کارخانه هایی که در تولیداتشان از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و مرغوب استفاده می نمایند و در اصل قیمت محصولاتشان با توجه به میزان کیفیتی است که آن ها ارائه می دهند.
برای ارتباط با این کارخانه ها راه های زیادی وجود دارد که از جمله ی آن ها می توان به مراجعه ی مستقیم به کارخانه های مذکور اشاره کرد.
با توجه به شرایط جامعه و پیشرفتی که در علم و تکنولوژی داشته ایم، روش های مدرن زیادی جای روش های قبلی را گرفته اند که مانند روش آنلاین هستند.
شما در این روش می توانید به وب سایت هایی که هر کارخانه راه اندازی نموده اند، مراجعه نمایید و اطلاعات مورد نیاز در رابطه با محصولات تولیدی آن ها را به دست آورید و همچنین در صورت دارا بودن سفارش، آن ها را مورد ثبت قرار بدهید.

قیمت پارچه لباس کار کجراه

همان طور که می دانید و کاملا واضح است، قیمت پارچه های لباس کار با توجه به شرایط و ویژگی ها و مشخصاتی که دارند، تعیین می شود.
در عین حال مسائل و موارد زیادی هستند که موجب می گردند تا قیمت پارچه تغییر کند و کم و زیاد شود.
از جمله مواردی که در تعیین قیمت پارچه های لباس کاری اهمیت دارد، می توان به گرماژ و وزن آن ها اشاره کرد و همچنین نوع رنگی که دارا هستند.
در کنار این موارد می توان به میزان کیفیت مواد اولیه ی مورد استفاده در جهت تولید این پارچه ها اشاره نمود و همین طور عرضی که پارچه با آن به فروش می رسد هم در معین کردن قیمت ها نقش ویژه ای دارند.
در کنار تمامی این موارد، این که کدام کارخانه پارچه ی مورد نظر را تولید نموده است، هم مهم بوده و باید بررسی شود، تا بدانیم کدام کارخانه در این زمینه برند محسوب می گردد.
برخی از کارخانه ها هستند که کیفیت بالایی در تولیداتشان دارند و همین مسئله موجب می شود تا قیمت تولیدات آنها بالاتر از سایر کارخانه ها و مراکز باشد و برخی دیگر درست برعکس این موضوع هستند.
بنابراین همان طور که متوجه شدید، عوامل بسیاری در این زمینه هستند که سبب می شوند تا قیمت یک محصول را تغییر بدهند.
برای به دست آوردن قیمت این محصولات می توانید به راحتی به وب سایت مرکز ما مراجعه کنید و علاوه بر این که اطلاعات مفیدی را به دست می آورید نسبت به دریافت لیست قیمت معتبر و به روز از کارشناسان ما اقدام نمایید.
توجه به این نکته خالی از لطف نمی باشد که هرچه قیمت های به دست آورده شده معتبر و به روز تر باشد، شرایط خرید مناسب تری برای مشتریان فراهم خواهد بود و با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به خرید هر آن چه که نیاز دارند، اقدام می نمایند.

تاثیر رنگ بر قیمت فروش پارچه کجراه

عوامل بسیار زیادی هست که می تواند بر قیمت فروش پارچه کجراه موثر باشد که رنگ یکی از این عوامل مهم است.
پارچه ترگال بر اساس نحوه رنگرزی و طیف رنگ بندی هایی که دارد مورد قیمت گذاری قرار می گیرد.
استفاده از شیوه های رنگرزی که در حال حاضر در کارخانجات مورد استفاده هست، پارچه های ترگال را معمولاً با ثبات رنگی بالا تولید می کنند، تا در طی استفاده های طولانی مدت کیفیت خود را حفظ نمایند.
اما تنوع رنگ بندی های این پارچه سبب می ‌شود، تا مراحل رنگرزی در کارخانه متفاوت باشد و هر چه تعداد این مراحل بیشتر، قیمت آن نیز افزایش دارد.
معمولاً پارچه های ترگال با طیف رنگ بندی های روشن با سرعت بالاتر مراحل رنگرزی را طی می کنند و نیاز به تکرار این مراحل نیست.
در نتیجه رنگ های روشن و به خصوص رنگ سفید از قیمت های ارزان تری در بازارهای عرضه و فروش برخوردار است.
اما رنگ های تیره و به خصوص رنگ های مشکی و سرمه ای جزء رنگ هایی هستند که باید چندین بار مراحل رنگرزی برای آنها تکرار شود، تا به رنگ مورد نظر دست پیدا کرده و ثبات داشته باشد.
این موضوع سبب شده تا طیف رنگ ‌های تیره و بخصوص رنگ ‌های سرمه ‌ای و مشکی در بازار از قیمت بیشتری برخوردار گردند.

خرید و فروش انواع پارچه های لباس کار

یکی از موارد مهم در این میان که می توان با آن روبرو شد، این است که شرایط خرید و فروش پارچه های لباس کاری به چه صورت می باشد.
تولیدی های بسیاری هستند که با خرید این پارچه ها با روش های مختلفی نسبت به تولید لباس های کار برای مراکز و اداره های مختلف اقدام می نمایند و در این زمینه موفق عمل می کنند.
یکی از راه های خرید و فروش پارچه کجراه لباس کار این است که به صورت مستقیم به درب کارخانه مراجعه نمایید و هر آن چه که نیاز دارید را از طریق این راه سفارش بدهید.
این روش از قدیمی ترین روش های موجود می باشد که شما می توانید تمامی سفارشاتتان را درخواست بدهید.
اما به دلیل این که زمان زیادی را از افراد اشغال می کند و همچنین افراد باید هزینه های زیادی را بابت رفت و آمدهایشان پرداخت نمایند، این روش با روش های دیگری تغییر کرده است.
به عنوان مثال می توان به روش اینترنتی و آنلاین اشاره کرد که در حال حاضر بالاترین میزان تقاضا را به خود اختصاص داده و تقریبا تمامی مشتریان این حوزه، سفارشاتشان را با استفاده از آن مورد ثبت قرار می دهند.

مهمترین مزایای خرید اینترنتی پارچه لباس کاری

با پیشرفت تکنولوژی و میل انسان ها به راحت زندگی کردن خریدهای اینترنتی نیز رواج پیدا کرده‌اند.
در این روزها اغلب افراد به فضای آنلاین و سایت های معتبر فروش با استفاده از یک گوشی دسترسی پیدا می کنند.
در سال های گذشته برای خرید هر گونه لوازمی لازم بود تا به مراکز عرضه و فروش آنها در بازارهای مختلف مراجعه شود.
اما در حال حاضر خرید اینترنتی رواج زیادی پیدا کرده تا حدی که برخی از افراد باور ندارند که می توانند کلیه محصولات مورد نظر خود را از این طریق تهیه نمایند.
در خریدهای اینترنتی دسترسی به انبوه پارچه های مختلف از لحاظ جنس، رنگ و حتی طرح و مدل امکان ‌پذیر است و هر مصرف‌ کننده مطابق نیاز خود می تواند از بین این پارچه ها بهترین را بخرد.
در حال حاضر مزایای خرید اینترنتی پارچه لباس کاری به شدت افزایش پیدا کرده و به همین سبب اغلب خریداران عمده ترجیح می دهند این شیوه را جایگزین خریدهای سنتی نمایند.
مهمترین مزایای خرید اینترنتی پارچه کجراه لباس کار عبارتند از:

 • دسترسی به تنوع بالای پارچه‌ها و امکان مقایسه جنس ها رنگ ها و همچنین ضخامت این پارچه ها با یکدیگر
 • صرفه جویی در وقت و هزینه های رفت و آمد و دسترسی به بازارهای عرضه و فروش بزرگ و معتبر
 • امکان ثبت سفارش و خرید در هر ساعت از شبانه روز با توجه به شرایط خریدار
 • دسترسی به تخفیف ها و فروش های ویژه سایت های آنلاین بر اساس مناسبت های مختلف
 • امکان بارگیری و ارسال پارچه های خریداری شده بدون هیچ گونه مشکل با کمترین هزینه توسط افراد خبره
 • دریافت مناسب ترین قیمت های ممکن در بازار با توجه به کاهش بسیاری از هزینه های مختلف مانند رفت و آمد
 • امکان ارسال پارچه های خریداری شده از درب کارخانجات تولید کننده

ممکن است برخی از خریداران نگران لمس پارچه‌ ها و بررسی کیفیت آن از نزدیک باشند که در این شرایط باید بگوییم در فروشگاه های اینترنتی معتبر، کارشناسان ماهر حضور دارند که می توانند به درستی تمامی ویژگی و مشخصات پارچه ها را برای شما شرح دهند.
البته در صورت ثبت سفارشات عمده می توانید کالیته رنگ بندی و کیفیت پارچه ها را قبل از ثبت سفارش نهایی دریافت کرده و به شکل کامل آن را برسی نمایید.
در صورت انتخاب درست و اصولی سایت های معتبر که زیر نظر کارخانجات فعالیت می کنند، می توانید با خیال راحت هر مقدار از پارچه را که نیاز دارید سفارش دهید.
زیرا این سایت ها از درگاه های پرداخت بانکی معتبر برخوردار هستند و خریدار با خیال راحت می تواند وجه مورد نظر را پرداخت نماید.

فروش پارچه لباس کار با قیمت کارخانه

مسلما تمامی افراد تمایل دارند که سفارش هایشان را از روشی درخواست بدهند که بتوانند آنها را با قیمت کارخانه به دست آورند.
قیمت کارخانه اهمیت زیادی پیدا می کند، به این صورت که در این روش امکان ایجاد ثبات نسبی در بازار وجود دارد و می توان با کمک آن وجود واسطه و دلال را کمرنگ کرد.
هرچه واسطه های حضوری کمرنگ تر باشند، شرایط اقتصادی جامعه بسیار بهتر خواهد بود و این قضیه هم برای فروشنده و تولید کننده و هم این که برای خریدار بسیار مناسب است.
برای خریدار از این جهت مناسب هست که می توانند به راحتی و با قیمت خیلی خوب و مناسب تمامی خریدهایشان را انجام دهند.
در نتیجه همین مسئله سبب می شود که سود بالاتری را نهایتا به دست بیاورند و حتی برای خریداران اصلی این لباس های کار هم شرایط خوبی فراهم می گردد؛ زیرا می توانند لباس های مورد نظرشان را با قیمت های مناسب تری بخرند.
در کل توجه به نکاتی که در این مقاله برایتان بازگو کردیم اهمیت زیادی دارند و لازم است تا افرادی که به هر نوعی با این شیوه های خرید در ارتباط هستند، به آن ها عمل کنند.
این مجموعه یکی از مراکز معتبری می باشد که می توانید به راحتی تمامی خریدهایتان را به بهترین شکل ممکن و به صورت عمده مورد ثبت قرار بدهید.
زیرا قیمت هایی که ما به شما ارائه می دهیم از ارزان ترین ها می باشد و شرایط ویژه ای را هم برایتان در نظر گرفته ایم.

پارچه-کجراه -سبز
پارچه-تترون کجراه -سبز

خرید پارچه کجراه لباس کار

قیمت پارچه کجراه لباس کار کارگری

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


مشاوره رایگان