• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
  • 09131130224

عمده فروشی پارچه لی در تهران

عمده فروشی پارچه لی در تهران

عمده فروشی پارچه لی در تهران

عمده فروشی پارچه لی در تهران

09138976381 نیما

عمده فروشی پارچه لی در تهران

لباس کار کاپشن شلوار لی به دلیل الیاف صد در صد پنبه در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صنعت برق جهت جلوگیری از برق گرفتگی و انتقال ولتاژ از کاپشن شلوار لی استفاده می شود. همچنین در جوشکاری های سبک و سنگین جهت جلوگیری از برخورد ذرات معلق سوزاننده و داغ با بدن کاربر از لباس لی استفاده می شود.

عمده فروشی پارچه لی در تهران

پارچه لی یکی از پرمصرف ترین پارچه های بازار مانتو و همچنین شلوار است که البته به تازگی برای تونیک دخترانه خردسال و همچنین بزرگسال نیز مورد کاربرد قرار می گیرد.
اگر قصد این را دارید تا به جای قبول سختی های واردات پارچه لی و همچنین داشتن دلمشغله های گمرک و یا واردات قاچاق از پارچه های لی ایرانی که کیفیت بالایی داشته باشند و به سادگی پرز ندهند و یا به اصطلاح بازاری دون دون نشوند می توانید یکی دو طاقه از پارچه های کیلویی یا متری ما را خریداری کنید و در مرحله عمل محصول نهایی خودتان را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. 09138976381

عمده فروشی پارچه لی در تهران

آیا می دانید که امروزه با توجه به کمبود منابع اصلی فروش پارچه جین

در کشور، کدام یک از مراکز فروش در زمینه عرضه بهترین پارچه جین معتبر می باشند؟
اگر نامی از سلیقه و شیک پوش بودن را شنیده باشید، حتما می دانید که لباس هایی که با پارچه جینتولید شده اند، چقدر شیک بوده و شاید بتوان گفت که هیچ زمان هم از مد خارج نمی گردند.
بله امروزه پارچه جین که با نام پارچه لی نیز در بازار شهرت داشته، اگر چه که نمایندگی های فروش و تأمین کننده ی معدودی در بازار دارد، اما همچنان در دوخت انواع لباس و

پیراهن های مردانه و حتی به تازگی لباس های نوزادان نیز، از جمله پارچه های مصرفی بوده است.
لباس های جین اعم از شلوار، پیراهن و ژاکت، امروزه در میان نوجوانان و میانسالان، استفاده های فراوانی داشته اند که خب به سبب شیک بودن و دوام بالا، امروزه خواهان بسیاری

را در بازارهای خرید و فروش پوشاک دارا می باشند.
اما آیا می دانید که پارچه جین هم انواع گوناگونی داشته است؟ در ادامه شما با انواع پارچه های جین موجود در بازار آشنا خواهید شد.

انواع پارچه جین

اگر شما هم خود را یک جین پوش یا شیک پوش می دانید، حتما نام جین ژاپنی را شنیده اید. پارچه های جین ژاپنی، کیفیت و بافت بسیار خوبی دارند که گفتنی است بسیاری از لباس های جین گران قیمت، از این نوع پارچه تولید می گردند.
جین ژاپنی، با روش های خاصی تولید می گردد که عموما گیاهی می باشد و حتی بسیاری از برندهای معتبر تولید لباس در دنیا، از این جین استفاده می نمایند.
نوع دیگری از پارچه های جین، با نام جین لبه دوخته شده در

بازار معروف بوده اند که عمدتا در تولید شلوارهای لی به کار می رند. این پارچه ها لبه های دوخته شده دارند که با نخ قرمز رنگ مشخص می باشد.
جین های لبه دوخت شده از کیفیت خوبی برخوردار بوده و به جین های Selvage نیز معروف می باشند.
جین خام، نوعی دیگر از پارچه جین عرضه شده به بازار است که شسته نشده و دارای رنگ تیره می باشد. این پارچه ها، پس از دوخت به همان جینی که اکثر خریداران لباس های جین می شناسند در می آیند.
و جین ارگانیک، دسته ای دیگر از انواع پارچه جین تولید شده بوده که از پنبه ارگانیک تهیه گردیده است.
پس اگر شما هم خواهان مد روز و شیک بودن هستید، حتما پیشنهاد می گردد که انواع بهترین برند از لباس های جین را خریداری کنید.

پارچه جین

اما همانطور که متوجه شدید، امروزه فروشگاه های معدودی در زمینه عرضه پارچه جین در کشور ما وجود داشته اند که سبب آن را می توان بود تأمین کننده های معتبر در این زمینه دانست.
اما شما می توانید با در ارتباط بودن با مشاورین نمایندگی های فروش معتبر انواع پارچه ایرانی، در خرید انواع بهترین پارچه جین، اقدامی را صورت داده باشید.09130858100نیما

مرکز فروش پارچه جین در تهران
خرید پارچه لی متری
خرید پارچه لی سنگشور
خرید پارچه لی متری دیجی کالا
قیمت عمده پارچه لی
قیمت پارچه لی ضخیم
قیمت پارچه لی کاغذی
قیمت پارچه لی ضخیم دیجی کالا

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


مشاوره رایگان