• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
 • 09131130224

خرید پارچه ترگال بیمارستانی با قیمت عمده

خرید پارچه ترگال بیمارستانی با قیمت عمده

خرید پارچه ترگال بیمارستانی با قیمت عمده

خرید پارچه ترگال بیمارستانی با قیمت عمده فروشی در نمایندگی فروش مستقیم پارچه های بیمارستانی امکان پذیر گردیده است. جهت سفارش با مشاورین در ارتباط باشید. دریافت مشاوره از نیما فابریک

منسوجات با الیاف مختلف و بافت گوناگون به بازار عرضه می شوند. اما پارچه هایی در بازار هستند که همیشه و در همه حال از بازار فروش خوبی برخوردار بوده و دلیل آن هم کاربردی بودنشان می باشد. یکی از این پارچه های پرفروش و پر متقاضی در بازار، پارچه ترگال است که با ترکیب الیاف فیلامنت، ویسکوز و پلی استر تهیه و تولید می شود.

جالب است بدانید که مشتری بسته به نوع مصرفش می تواند سفارش دهد که کارخانه تولیدی چه نوع پارچه ای با چه درصد الیافی را برای وی تولید نماید.

از همه مهم تر اینکه، پارچه های ترگالی که الیاف شان 100% پنبه است، پارچه های مرغوب تری محسوب می شوند که همین بالاتر بودن سطح کیفیت سبب گردیده تا پارچه های ترگال تمام پنبه با قیمت های بالا به فروش رسند.

از پارچه های ترگال ساده و کجراه که دو نوع مختلف آن هستند، در موارد زیر استفاده می شود:

 1. دوخت فرم بیمارستانی و تجهیزات بیمارستان
 2. دوخت انواع لباس کار
 3. دوخت مانتو شلوار اداری
 4. دوخت فرم مدارس دخترانه و پسرانه
 5. دوخت شلوارهای کردی
 6. و غیره.

پارچه ای قرار است در این مطلب مورد بررسی قرار گیرد که در دوخت فرم بیمارستانی و تجهیزات بیمارستان بکار گرفته می شود.

پس در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر این پارچه را شناخته و درباره خصوصیات و ویژگی های آن اطلاعات کسب نمایید.

خرید پارچه ترگال بیمارستانی

مشخصات پارچه ترگال بیمارستانی درجه یک

پارچه ترگال بیمارستانی دارای درجه بندی کیفی است. البته این مسئله برای هر نوع پارچه ای صدق کرده و تنها مختص پارچه ترگال بیمارستانی نیست. کیفیت پارچه ترگال را چندین و چند عامل تحت تاثیر قرار می دهد که در زیر به آن ها اشاره کرده ایم:

 • نوع الیاف: جنس، نوع و کیفیت الیاف که مواد اولیه سازنده پارچه ترگال هستند، تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت آن می گذارند. الیاف پنبه ای باعث بالاتر رفتن سطح کیفیت پارچه شده و الیاف مصنوعی سطح کیفیت آن را کاهش می دهند.
 • نوع رنگرزی: پارچه ترگال ساده و کجراه بعد از بافته شدن، روانه بخش تکمیل و رنگرزی پارچه می شوند. اگر رنگرزی پارچه عادی باشد که هیچ. اما اگر از رنگرزی دو حمام و یا خمی برای رنگ کردن پارچه ترگال استفاده شود، پارچه نهایی از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد شد.
 • نوع دستگاه بافت: دستگاه بافندگی که برای تولید پارچه استفاده می شود، تاثیر نسبتاً مستقیمی بر روی درجه بندی کیفی پارچه خواهد داشت. دستگاه های جدید و به روزی که توسط تولید کنندگان مطرح جهانی استفاده می شوند، بافت بهتری داشته و همین باعث شده تا سطح کیفیت پارچه هم بالاتر رود.
 • رعایت استانداردهای تولید: در هر کارخانه ای، تولید پارچه به شیوه های مختلفی ممکن است صورت گیرد. اما اینکه استانداردهای جهانی در خطوط تولید رعایت شود یا نه را می توان جزو عواملی دانست که بر کیفیت پارچه تاثیر می گذارد.

حال که این مسئله برایتان روشن شد و متوجه شدید که تنها نوع الیاف نیست که تاثیر مستقیم بر روی کیفیت گذاشته، لازم است کمی هم درباره مشخصات پارچه ترگال بیمارستانی درجه یک بدانید.

پارچه ترگال بیمارستانی درجه یک از مشخصات زیر برخوردار می باشد:

 1. نرم و لطیف است و قرار گرفتن آن روی پوست، حس ناخوشایند به وجود نمی آورد.
 2. ایجاد حساسیت نکرده و سازگاری با تمامی پوست ها دارد.
 3. به راحتی ساییده و پاره نمی شود چون، مقاومت سایشی و کششی بالایی دارد.
 4. رنگ آن ثابت است و از طریق خمی رنگرزی گردیده که سبب آب ژاول شدن آن گردیده است.
 5. تل نشده و استفاده مکرر از آن سبب گوله شدن پارچه نمی گردد.

با دانستن همین چند مورد، می توانید خرید موفقی را در بازار فروش پارچه تجربه کنید. زیرا دانستن مشخصات و ویژگی های پارچه خوبی که مد نظر دارید، آگاه بودن شما از پارچه را نشان داده و اجازه نمی دهد شما قربانی فروشندگان سودجو در بازار شوید.

خرید پارچه ترگال بیمارستانی

رنگبندی پارچه ترگال بیمارستانی

پارچه ترگال از رنگبندی بسیار متنوعی برخوردار می باشد. شاید تنوع رنگ و کالیته طرح متفاوت این پارچه، بخشی از بازار فروش خوب و پررونق آن را سبب شده است.

اما لازم است بدانید که این تنوع رنگی آنطور که باید و شاید در پارچه های ترگال بیمارستانی به چشم نمی خورد و دلیل آن هم محدودیت رنگ هایی است که در بیمارستان ها، مراکز درمانی و درمانگاه ها قابل استفاده می باشد.

رنگ هایی از قبیل رنگ های زیر، در کالیته رنگبندی پارچه ترگال بیمارستانی به چشم می خورد:

 1. سفید
 2. سبز کمرنگ
 3. سبز پررنگ
 4. آبی کمرنگ
 5. آبی کاربنی
 6. صورتی
 7. گلبهی
 8. لیمویی
 9. شیری

در یکی از بخش ها به شیوه رنگرزی خمی یا دو حمام پارچه ترگال اشاره شد. در میان این پارچه ها، پارچه های سبز پررنگ و آبی که در اتاق عمل و توسط تیم جراحی استفاده می شود به شیوه خمی و دو حمام رنگرزی شده اند.

کارخانه های تولیدی پارچه ترگال که اکثراً در شهر اصفهان به تامین نیاز بازار مشغول هستند، به خاطر تنوع رنگبندی پارچه هایشان در بازار جهانی مطرح شده اند. کارخانه های تولید کننده پارچه ترگالی مانند فدک، چیزی حدود 80 رنگ متنوع از پارچه ترگال را مدام به بازار فروش روانه می سازند تا بتوانند تمامی سلایق و نیازهای بازار را پاسخگو باشند.

خرید پارچه ترگال بیمارستانی

تأثیر رنگ در قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی همانند هر محصول دیگری، تحت تاثیر عوامل مختلف متغیر می باشد. یکی از عواملی که نمی توان تاثیرش بر قیمت خرید پارچه ترگال بیمارستانی را کتمان کرد، رنگ پارچه می باشد.

اگر به لیست قیمت فروش پارچه ترگال تولیدی های مختلف توجه نمایید، خواهید فهمید که پارچه های ترگال با رنگ روشن، ارزان تر از پارچه های ترگال رنگ تیره هستند. این به خاطر نوع رنگ و شیوه رنگرزی است که بر روی پارچه های ترگال انجام شده.

خمی یا دو حمام بودن شیوه رنگرزی پارچه های ترگال سبز و آبی که سبب آب ژاول شدن آن شده است هم تاثیر مستقیمی بر روی قیمت فروش پارچه ها داشته. مثلاً اگر بخواهید پارچه های سفید، صورتی، شیری یا لیمویی ترگال را خریداری کنید، بایستی 10% به بودجه اضافه کرده تا بتوانید پارچه ترگال سبز و آبی اتاق عمل را تهیه نمایید.

بد نیست بدانید که رنگ مورد استفاده در کارخانه های پارچه بافی ترگال، از کشورهای خارجی وارد شده و کیفیت فوق العاده ای دارد. نوسان قیمت ارز و گران شدن این رنگ های وارداتی که در خطوط تولیدی کارخانه ها کاربرد دارد، سبب گران قیمت شدن پارچه های ترگال نهایی خواهد شد.

شاید همیشه ارزان بودن نشان از کم کیفیتی نباشد، اما نمی توان گران بودن را هم دلیلی بر باکیفیتی دانست. اگر شما بتوانید رنج قیمت پارچه ترگال با یک کیفیت قابل قبول را بدست آورید، بی شک متوجه سطح کیفیت پارچه خواهید شد و مراکز گران فروش را بهتر خواهید شناخت.

خرید پارچه ترگال بیمارستانی
ترگال سبز بیمارستانی

پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی و مصارف آن

آلوده بودن محیط بیمارستان و وجود خون و ویروس در مراکز درمانی، باعث شده تا بیمارستان ها برای ضد عفونی کردن و پاک کردن محیط از آلودگی ها، دو روش کلی را پیش بگیرند:

 1. یکی اینکه پارچه های یکبار مصرف را در موارد مختلف استفاده کرده و در زمان لازم آن ها را دور بریزند.
 2. دیگری اینکه پارچه هایی را استفاده کنند که مقاومت بالایی در برابر شست و شو داشته باشند.

برای برخی از بیمارستان ها، استفاده از پارچه های یکبار مصرف مقرون به صرفه تر تمام می شود. اما برای برخی دیگر، پارچه هایی بهتر و مقرون به صرفه تر بوده که چندین بار قابلیت استفاده داشته باشند. پارچه ترگال در زمره آن پارچه هایی است که قابلیت شست و شوی چندین باره را دارد.

شاید خیلی از پارچه های معمولی را اگر در بیمارستان ها استفاده کنند، بعد از چندبار شست و شو دچار مشکل شده و دیگر مانند روز اولشان نیستند. اما پارچه ترگال بیمارستانی به خاطر نوع بافت مقاومی که دارد و شیوه رنگرزی که بر روی آن انجام شده، اصطلاحاً با عنوان پارچه آب ژاول از آن یاد شده و بهترین گزینه برای بیمارستان هاست.

این پارچه در مقابل موارد زیر از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد:

 • وایتکس
 • شست و شو با مواد شوینده
 • آب ژاول
 • ضد عفونی کننده ها
 • اتو کلاو
 • و غیره.
خرید پارچه ترگال بیمارستانی

از کجا پارچه بیمارستانی ترگال خوب بخریم؟

شاید برای کسی که تازه قدم در راه خرید و فروش پارچه ترگال گذاشته است، انتخاب مراکز فروش فعال در سطح شهر کار درستی باشد. در صورتیکه این انتخاب یک انتخاب درست نیست و نمی توان آن را به خریداران عمده توصیه کرد.

مراکز فروش پارچه در اقصی نقاط کشور، در واقع همان خرده فروشان پارچه هستند که تامین کننده نیاز مشتریان جزئی به حساب می آیند. اگر قصد دارید پارچه بیمارستانی ترگال را با قیمت خوب و کیفیت عالی بخرید، از طریق راهکارهای زیر اقدام نمایید:

 1. کارخانجاتی که تولید کننده پارچه ترگال بیمارستانی هستند: این کارخانجات خود به فروش عمده پارچه های ترگال مشغول بوده و برای خریداران، شرایط فروش فوق العاده در نظر می گیرند. با خرید از کارخانجات هم از کیفیت مطمئن خواهید شد و هم هزینه چندانی پرداخت نخواهید کرد. زیرا کارخانجات فروشنده مستقیم بوده و پارچه ترگال را با قیمت دست اول در اختیار مشتری قرار می دهند.
 2. نمایندگی های فروشی که زیر مجموعه کارخانجات تولیدی هستند: برخی از کارخانه هایی که متقاضیان و خریداران زیادی در سطح کشور دارند، در شهرهای مختلف اقدام به تاسیس نمایندگی می کنند. این نمایندگی ها به خاطر فعالیت زیر نظر تولیدی، مراکز فروش معتبر و قابل اعتمادی می باشند که فرد با خرید از آن ها نه تنها از کیفیت، بلکه از قیمت پارچه خریداری شده هم مطمئن خواهد بود.
 3. فروشندگان واسطه ای که با برندهای مختلف همکاری می کنند: مراکز فروش واسطه ای، مراکز فروشی هستند که میان خریدار و تولید کننده قرار می گیرند. این فروشگاه ها برای سود دهی خود، قیمت فروش پارچه را کمی بالاتر از قیمت دست اول تولیدی اعلام می دارند. هر چه تعداد واسطه میان خریداران و تولید کنندگان بیشتر باشد، قیمت پارچه هم افزایش خواهد داشت. اگر خریدار عمده پارچه ترگال بیمارستانی هستید، این روش را پیشنهاد نمی کنیم.

پس می توان از این چیزها نتیجه گرفت که اگر در شهرهای اصفهان، یزد و کاشان که قطب تولید پارچه ترگال هستند زندگی می کنید، خرید مستقیم از کارخانه بهترین گزینه بوده و در غیر اینصورت، نمایندگی های فروش را برای خرید انتخاب نمایید.

خرید پارچه ترگال بیمارستانی

خرید پارچه ترگال بیمارستانی بصورت عمده

ممکن است شرایط ایجاب کند که نه بتوان برای خرید پارچه ترگال بیمارستانی بصورت عمده از طریق کارخانجات تولیدی اقدام کرد و نه از طریق نمایندگی ها.

در این صورت، بهترین کاری که می توانید انجام دهید، مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی است که در فضای مجازی به خرید فروش و یا تجارت پارچه مشغول هستند.

مدتی است که خرید غیر حضوری محصولات و دریافت خدمات به صورت اینترنتی در بین مردم رواج پیدا کرده است. اما خیلی ها علاقه ای به این روش خرید نشان نداده و از طرف دیگر، عده ای کمتر خرید و فروشی را به صورت حضوری انجام می دهند.

به افراد دسته اول توصیه می شود که کمی درباره مزایا و خوبی های روش خرید غیر حضوری تحقیق کنند. مثلاً خرید عمده پارچه ترگال بیمارستانی از سایت های فروشنده، خریدی آسان، سریع، بدون دغدغه و کم هزینه می باشد.

برای توجیح بیشتر این مسئله، لازم است به چندی از مزایایی که خرید فروش اینترنتی پارچه ترگال از سایت های فروشنده دارد اشاره کنیم:

 • در خریدهای اینترنتی، نیاز به خروج از منزل یا محل کار نخواهید داشت.
 • در این پروسه خرید، زمان ارزشمند را صرف رفت و آمد نخواهید کرد.
 • برای ثبت سفارش اینترنتی پارچه لازم نیست در ساعت مشخص اداری مراجعه نمایید.
 • در روند خرید اینترنتی اگر با مشکلی برخورد داشتید، از مشاوره های 24 ساعته سایت می توانید برخوردار شوید.

و مزایا و خوبی های بسیار دیگری از این قبیل.

اگر با دانستن این مزایا به خرید اینترنتی پارچه ترغیب شدید، می توانید از طریق راه های ارتباطی با مشاورین ما در تماس باشید.


پارچه ترگال بیمارستانی به واسطه مشخصات منحصربفردی که داشته امروزه از مصارف خوبی در ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستان ها برخوردار است.
اصفهان یکی از رکورد دارترین تولید کنندگان پارچه بیمارستانی ترگال به شمار آمده و کارخانجات نساجی فعال گوناگونی دارد.
در حال حاضر خرید پارچه ترگال بیمارستانی با قیمت عمده که همان قیمت درب کارخانجات معتبر است از طریق این سایت امکان پذیر می باشد.

خرید پارچه ترگال بیمارستانی

کارخانجات تولید پارچه ترگال بیمارستانی

تولید پارچه ترگال بیمارستانی به شکل تخت بافت و از الیاف پلی استر ویسکوز بوده که دارای مشخصات ذیل است:

 • از آهار مناسب برخوردار است.
 • به هیچ وجه تل و یا گوله نمی شود.
 • ثبات سایشی و کششی دارد.
 • ثبات رنگی داشته است.
 • از قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

کارخانجات تولید پارچه ترگال بیمارستانی در اصفهان توانسته با بکارگیری نیرویی متعد و مواد اولیه مرغوب، کیفیتی در خور مشتریان خود را ارائه دهند.
پارچه بیمارستانی ترگال با عرض 150 سانتی متر و در دو آلبوم ذیل با گرماژ متفاوتی عرضه می شود:

 1. پارچه ترگال ساده بیمارستانی با گرماژ 240 گرم
 2. پارچه کجراه بیمارستانی با گرماژ 260، 270 و 280 گرم
خرید پارچه ترگال بیمارستانی

مصارف پارچه ترگال بیمارستانی

مشخصات خوب پارچه ترگال بیمارستانی سبب شده تا این پارچه گزینه مناسبی برای دوخت روپوش فرم پرستاران و پزشکان باشد.
البته این نکته ضروری است که برخی از بیمارستان های خصوصی که میزان بودجه بالاتری دارند از پارچه ترگال در تهیه البسه فرم بیماران نیز استفاده می کنند.

خرید پارچه ترگال بیمارستانی عمده

با خرید پارچه ترگال بیمارستانی اصفهان به شکل عمده، ارزان و با کیفیت بالا خرید خواهید کرد به شرطی که از نمایندگی های معتبر فروش سفارش خود را به ثبت رسانیده باشید.
ارسال رایگان کالیته رنگی پارچه به تمامی شهرهای کشور انجام می پذیرد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


مشاوره رایگان