• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
  • 09131130224

خرید پارچه اسپان باند لمینت : سفید و آبی

خرید پارچه اسپان باند لمینت : سفید و آبی

خرید پارچه اسپان باند لمینت : سفید و آبی

پارچه اسپان باند لمینت بیمارستانی به دلیل لایه ضد آب در بیمارستان ها در اتاق عمل جراحی و برای بیمارانی که ترشحات دارند استفاده می شود ،همچنین پارچه لمینت و کوتینگ برای تولید جاجیم در صنایع دستی و بتن ریزی در ساختمان و پرده در بیمارستان استفاده می شود.

لباس لمینت ایزوله یا همان لباس محافظ که از اسپان باند و لمینت تهیه می شود، از جنس پارچه‌هایی ساخته می‌شود که از عبور آب و ویروس جلوگیری می‌کنند. این لباس‌ها بیشتر برای استفاده در محیط‌های پزشکی و درمانی مناسب هستند، زیرا به کارکنان این حوزه کمک می‌کنند تا از آلودگی‌های خطرناک محافظت کنند.

معمولاً این لباس‌ها از جنس پارچه‌های پلی‌آمید با دو لایه PVC یا اسپان باند لمینت شده تهیه می‌شوند. این پوشش لباس را ضدآب می‌کند و درزها و منافذ آن با پارافین پوشش داده می‌شود تا عبور آب و ویروس از آن جلوگیری شود.

یکی از مزایای استفاده از این لباس‌ها ایجاد حفاظت بالا در برابر باکتری‌ها و ویروس‌ها، به‌ویژه ویروس کرونا، است. این لباس‌ها معمولاً سه لایه دارند و از جنس پارچه لمینت تنفسی تهیه می‌شوند که باعث می‌شود هوا به داخل لباس عبور کند و فرد از عرق کردن زیاد جلوگیری شود.

با توجه به قابلیت‌های ایمنی و کاربردی آن‌ها، لباس‌های ایزوله لمینت برای استفاده در مراکز درمانی، کلینیک‌ها و مطب‌ها بسیار مناسب هستند. از جمله مشکلاتی که ممکن است در استفاده از این لباس‌ها وجود داشته باشد، گرم بودن و عرق کردن آن‌ها است که با استفاده از پارچه‌های لمینت تنفسی به حداقل می‌رسد.

استفاده از لباس‌های ایزوله لمینت شده، به دلیل قیمت مناسب و وزن سبک، در کارهای صنعتی، آزمایشگاهی و پزشکی بسیار رایج است. اما باید توجه داشت که در مصارف پزشکی، لباس باید حتماً لمینت شده باشد تا از آن به عنوان محافظی در برابر ذرات بیماری‌زا و آلودگی‌ها استفاده شود.

بنابراین، استفاده از لباس‌های ایزوله لمینت، به‌خصوص در محیط‌هایی که به مراقبت و حفاظت از سلامت افراد مشغول هستند، بسیار حیاتی و کارآمد است.

قیمت پارچه اسپان باند سالن ماساژ
پارچه اسپان باند لمینت

قیمت پارچه اسپان باند لمینت بیمارستانی

خرید پارچه اسپان باند لمینت بیمارستانی

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


مشاوره رایگان