خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید …

 • آشنایی با پارچه های اسپان باند بیمارستانی
 • پارچه اسپان باند بیمارستانی قیمت عمده
 • چرا خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی؟
 • فروش عمده پارچه یکبار مصرف بیمارستانی ارزان

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی ارزان قیمت و با کیفیت مناسب، می تواند در تناژ بالا از طریق این مجموعه صورت بگیرد. خریداران می توانند خریدی مقرون به صرفه از انواع اسپان باند پزشکی داشته باشند. دریافت مشاوره از نیمافابریک

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

یکی از مصرفی ترین پارچه ها در تولیدات امروزی برای بیمارستان های دولتی و خصوصی، مراکز درمانی و غیره، پارچه اسپان باند است. این پارچه به سبب عدم داشتن تار و پود، به پارچه بی بافت یا پارچه نبافته نیز مشهور بوده و در متنوع ترین عرض و گرماژ تولید و به بازارهای فروش پارچه عرضه می گردد. آیا می دانید که با خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی می توانید خرید با قیمت دست اول و کاملا اقتصادی را تجربه نمایید؟ پیشنهاد می کنیم تا پایان همراه ما باشید.

آشنایی با پارچه های اسپان باند بیمارستانی

تولید پارچه اسپان باند بیمارستانی با عرض و گرماژ متنوع و در طیف رنگبندی مناسب مصارف بیمارستانی انجام می پذیرد. پارچه های اسپان باند بیمارستانی از ماده ای به نام پلی پروپلین و الیاف پرس تهیه و تکمیل شده و با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژ ۳۰ الی ۹۰ گرمی به بازارهای فروش عرضه می گردند.

از آنجا که پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی، هیچگونه تار و پودی نداشته و روند تولید آنها با مواد اولیه کاملا ارزان قیمت انجام شده، این پارچه ها قیمت خیلی ارزانتری نسبت به سایر پارچه های بیمارستانی از قبیل پارچه تترون و پارچه ترگال داشته اند. پس وقتی می گوییم پارچه اسپان باند بیمارستانی، ارزان است، مقصودمان این نیست که کیفیت این پارچه پایین می باشد.

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی به شکل آب گریز یا آب دوست، چاپ دار یا ساده، آنتی یو وی، آنتی باکتریال و با نرمی و لطاف خاصی تولید می گردد. تنوع رنگی بالا در کنار سایر ویژگی های این پارچه، سبب شده تا بیشترین استفاده از آن جهت تولیدات بیمارستانی به عمل آید. به طوری که در دوران کرونا و با توجه به اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی، از البسه و منسوجات یکبار مصرف، بیشترین استفاده ها می شد.

از جمله مهم ترین مصارف پارچه های اسپان باند بیمارستانی که عمدتا با عرض ۱۶۰ سانتی متری و گرماژ ۳۰، ۳۸، ۴۰، ۵۰ و ۶۰ گرمی بوده، می توان به این موارد اشاره داشت:

 • تولید گان جراحان
 • البسه مخصوص اتاق عمل مانند گان و شان، کلاه و ماسک یکبار مصرف، کاور کفش و غیره
 • لباس فرم برای بیماران خانم و آقا که کمتر از دو روز بستری هستند
 • لباس یا روپوش مناسب بیماران در بخش های رادیولوژی
 • انواع رو انداز و زیر اندازهای بهداشتی
 • ملحفه یکبار مصرف بیمارستانی

در کالیته رنگی پارچه اسپان باند بیمارستانی، طیف رنگبندی هایی چون آبی، سفید، سبز و صورتی، از بیشترین نرخ فروش برخوردار بوده اند.

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

پارچه اسپان باند بیمارستانی قیمت عمده

تولید کنندگان لباس و منسوجات بیمارستانی، همواره به دنبال تأمین نیاز پارچه ای خود به شکل عمده و در تناژ بالا هستند. خرید عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی یک مزیت بزرگ داشته و آن هم خریدی کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه برای تمامی تولید کنندگان لباس می باشد. چرا که دیگر نگران برش پارچه نخواهند بود.

اما از طرفی با توجه به اینکه متأسفانه بازار پارچه اسپان باند بیمارستانی هم به خود، واسطه ها و دلالان زیادی دیده، بنظر می رسد که دسترسی به قیمت واقعی یا همان قیمت دست اول کارخانه از انواع پارچه های اسپان باند، کمی با نگرانی و چالش مواجه بوده است. بنظر شما بهترین راهکار خرید پارچه بیمارستانی یکبار مصرف با قیمت عمده چیست؟

در وهله اول بهتر است که شما به عنوان خریدار پارچه اسپان باند پزشکی، با فاکتورهایی که در قیمت پارچه اسپان باند موثر هستند، آشنا شده باشید. از جمله مهم ترین فاکتورهای تأثیرگذار در قیمت این پارچه ها، می توان به موارد ذیل اشاره داشت:

گرماژ پارچه اسپان باند

طبیعی است که هر چه گرماژ پارچه بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. پس پارچه اسپان باند ۶۰ گرمی، قیمت کمتری نسبت به پارچه اسپان باند ۹۰ گرمی دارد.

عرض پارچه اسپان باند

یکی دیگر از فاکتورهای موثر در قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی، عرض این پارچه است. همانطور که می دانید این پارچه با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری تولید شده و به بازار عرضه می گردد. هر چه عرض پارچه اسپان باند بیشتر باشد، شما باید قیمت بیشتری را برای خرید آن در نظر بگیرید. پس پارچه اسپان باند ۱۶۰ سانتی متری، قیمت بیشتری نسبت به سایر عرض های این پارچه دارد.

نحوه خرید

به نظر می رسد که یکی از مهم ترین عوامل موثر در قیمت پارچه اسپان باند، نحوه خرید این پارچه است. منظور از نحوه خرید این است که شما به صورت حضوری خرید خود را انجام داده یا از مراکز خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی سفارش خود را ثبت نموده اید. بی شک خرید حضوری می تواند همراه با افزایش هزینه های رفت و آمدی شما و دست و پنجه نرم کردن با واسطه های بازار باشد که می تواند خریدی پرهزینه تر تلقی گردد. اما خرید اینترنتی چطور؟

چرا خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی؟

در دنیایی که تجارت اینترنتی در زمینه فروش هر محصولی، تبدیل به یکی از پرمخاطب ترین حوزه ها می گردد، این قاعده برای تجارت اینترنتی پارچه های اسپان باند بیمارستانی هم وجود خواهد داشت.

شاید با خودتان بپرسید که مگر می شود پارچه ای را بدون لمس کردن و دیدن کیفیتش خریداری کرد؟ اما باید به شما بگوییم که بله این امکان وجود دارد، اگر و تنها اگر شما مراکزی را برای خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی انتخاب کنید که:

 • تمامی واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان پارچه اسپان باند بیمارستانی حذف نموده باشند.
 • کالیته رنگی پارچه اسپان باند را به شکل رایگان برای شما ارسال کنند.
 • با ارائه مشاوره های رایگان قبل از خرید پیرامون انتخاب رنگ، عرض و گرماژ پارچه، خریدی آگاهانه را برای خریداران رقم بزنند.

فروش عمده پارچه یکبار مصرف بیمارستانی ارزان

خوشبختانه سایت نیمافابریک به عنوان یکی از مراکز معتبر فروش مستقیم پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی، خرید با قیمت دست اول را برای شما رقم می زند.

خریداران می توانند پس از مشاوره با مشاورین ما و انتخاب عرض و گرماژ مناسب، میزان تناژ مورد نظر خود را سفارش دهند. با خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی از طریق این مجموعه، می توانید بهترین کیفیت این پارچه را با قیمت ارزانتری خریداری کرده باشید.

پارچه اسپان باند ۶۰ گرم

خرید پارچه بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی
پارچه ترگال سفید
پارچه کجراه سفید
پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی
پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
پارچه تنظیف
پارچه ترگال سبز بیمارستانی
پارچه کجراه سبز بیمارستانی
پارچه ترگال چاپی اسکراپ
پارچه تترون بیمارستانی
پارچه کجراه خدمات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا مشاوره رایگان