• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
 • 09131130224

جدول نرخ قیمت پارچه تترون بیمارستانی اصفهان

جدول نرخ قیمت پارچه تترون بیمارستانی اصفهان

جدول نرخ قیمت پارچه تترون بیمارستانی اصفهان

پارچه تترون بیمارستانی یکی از بهترین و پرفروش ترین پارچه های بیمارستانی می باشد که با ارزان ترین قیمت و با بالاترین کیفیت به صورت آنلاین در دسترس شما عزیزان است. مشاوره از نیما فابریک

کارخانه تولید پارچه تترون اصفهان

همان طور که مستحضر هستید مراکز و کارخانه های زیادی هستند که در جهت تولید پارچه های تترون فعالیت دارند و پارچه هایی با کیفیت های گوناگون را به بازار عرضه می نمایند.

استان اصفهان یکی از شهرهایی است که در این زمینه ی تولید پارچه بسیار قدمت بالا دارد و افراد زیادی از دیرباز تا کنون شغل اصلی خودشان را تولید انواع پارچه قرار داده اند.

در واقع شهر اصفهان را می توان به عنوان قطب تولید پارچه در ایران دانست که تولیداتی بسیار باکیفیت در این زمینه داشته است و طرفداران بسیار زیادی را دارا می باشند.

در اصفهان کارخانه های زیادی در زمینه ی تولید پارچه های تترون در حال فعالیت می باشند و به راحتی توانسته اند این وظیفه ی خودشان را به سرانجام برسانند و رضایت مشتریانی که دارند را جلب نمایند.

پارچه های تترون برای مصارف گوناگون و در مدل های مختلف و در کالیته رنگ های متنوعی مورد تولید قرار می گیرد.

تترون یکی از پارچه های پر مصرف در بازار می باشد که ترکیبی از فلامنت و ویسکوز است، این پارچه در عرض های مختلفی نیز مورد تولید قرار می گیرد که شما می توانید در سفارشات خودتان این موضوع را لحاظ کنید که مثلا از فلان رنگ و طرح پارچه در این عرض، این حجم نیاز دارم و سفارشتان را مورد ثبت قرار بدهید.

در میان تمامی صحبت ها لازم است این نکته را بیان نماییم که پارچه تترون اصفهان نیز در میان بازار پارچه اصفهان یکی از پرکاربردترین محصولات نساجی به شمار می آید.

نساجی هایی که در استان اصفهان واقع شده اند با توجه به قدمتی که در این زمینه دارا می باشند، محصولات تولیدی خود را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت به بازار عرضه می کنند و این به دلیل سابقه کاری بالای آن ها می باشد که توانسته اند به این شکل فعالیت خودشان را گسترده نمایند.

کارخانه های موجود در شهر اصفهان از بهترین و پیشرفته ترین و همچنین به روز ترین دستگاه های نساجی استفاده می نمایند و جالب است بدانید در کنار این ها از افراد با تجربه و دوره دیده و متخصص در جهت تولید پارچه ها کمک می گیرند.

با وجود تمامی موارد فوق در کنار تجربه ی چندین ساله ای عرض کردیم است که توانسته اند، بهترین کار را ارائه بدهند و تولیداتشان زبانزد عام و خاص شود.

این کارخانه ها پارچه های تترون را در عرض های گوناگونی مانند 90، 110، 150، 180، 200 و 300 سانتی متر تولید می نمایند و هرکدام را در جهت تولید موارد خاصی استفاده می کنند.

پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون چه مصارفی دارد؟

همان طور که متوجه شدید پارچه های تترون یکی از پرکاربردترین پارچه ها در بازار هستند که کاربردهای فراوانی هم دارند.

مشخصات این پارچه ها موجب شده است تا آن ها را پارچه هایی منحصر به فرد به شمار بیاورد و سبب شوند که مصارف آن ها نسبت به سایر پارچه ها بیشتر شود.

از تترون ها استفاده های زیادی می شود که می توان آن ها را به این صورت بیان نمود:

 1. تترون های پیراهنی
 2. تترون مقنعه ای
 3. تترون های بیمارستانی
 4. تترون ملحفه ای
 5. پارچه های تترون پیژامه ای

بیشترین کاربرد تترون را می توانیم به دوخت انواع پیراهن نسبت بدهیم.

سالانه شاهد این مورد هستیم که حجم بسیار زیادی از پارچه های تترون به دوخت انواع پیراهن مردانه و زنانه اختصاص داده می شود.

با توجه به مصرف زیادی که از این پارچه برای دوخت انواع پیراهن بیان نمودیم، لازم است تا این پارچه ها از لطافت خوب و زیردستی قوی برخوردار باشند.

تترون هایی که ساده و رنگی هستند، مخصوصا رنگ مشکی آن از پرفروش ترین پارچه های تترون می باشند که عرض 150 را می توان بهترین انتخاب برای آن ها به شمار بیاوریم.

بعد از پیراهن دوخت مقنعه بالاترین میزان استفاده زا پارچه های تترون را دارد و جهت دوخت انواع مقنعه از تترون هایی با عرض های 90، 110، 150 و 180 استفاده می نمایند که هرکدام از آن ها با توجه به الگوی دوخت مقنعه تهیه می شود.

تولیدکنندگان و دوزندگانی که از این نوع پارچه مقنعه آماده می نمایند به لطافت این پارچه ها بسیار حساس هستند و قبل از خرید پارچه از هر کارخانه ای، ابتدا درخواست ارسال کالیته می دهند تا بتوانند به راحتی جنس پارچه های تولیدی آن ها را لمس نمایند و آن را با سایر پارچه های تولیدات کارخانه های دیگر مورد مقایسه قرار بدهند.

برای تهیه لباس های بیمارستانی از پارچه های تترون بیمارستانی استقبال فراوانی می شود زیرا هم کیفیت خوبی دارند و هم از قیمت مناسبی برخوردار هستند که تمامی این ها موجب می گردد تا فروش این پارچه بالا برود.

این پارچه های بیمارستانی را در رنگ های صورتی، آبی، سفید، یاسی و مغز پسته ای بیشتر از سایر رنگ ها می توان مشاهده نمود که این مورد نیز باز می گردد به این که بیمارستان ها و مراکز درمانی چه نوع رنگ هایی را بیشتر برای کار خود می پسندند.

تترون های بیمارستانی در عرض های 150 و 300 سانتی متری بالاترین میزان تولید را دارند که از آن ها در دوخت و آماده سازی انواع لباس بیماران استفاده می نمایند و جالب است بدانید که حساسیت خریداران در این مورد نسبت به دو مورد قبلی که برایتان گفتیم کمتر است و در نتیجه پارچه های تترون بیمارستانی از قیمت کمتری برخوردار هستند.

تترون های ملحفه ای هم به صورت ساده در بازار وجود دارند و هم به صورت طرح دار مورد تولید قرار می گیرند.

تترون های می توانند یک انتخاب خوب برای دوخت انواع روتختی و ملحفه به شمار بیایند.

پارچه های تترون پیژامه ای هم یکی دیگر از مصارف این نوع پارچه می باشد که هم به صورت ساده وجود دارند و هم در حالت راه راه و چهارخانه می توان آن ها را پیدا کرد.

همان طور که متوجه شدید مصرف پارچه های تترون بسیار زیاد می باشد و می توانید این پارچه را به صورت عمده و از طریق آنلاین از مجموعه ی ما سفارش دهید و در جهت تولید مواردی که نام برده شد از آن ها استفاده کنید.

پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی سفید عرض سه متر

پارچه های تترون در عرض های گوناگون و همچنین در رنگ و طرح های متنوعی مورد تولید قرار می گیرند که یکی از این رنگ ها که بالاترین میزان مصرف تترون را به خود اختصاص داده است، تترون های سفید بیمارستانی هستند که در عرض 3 متر تولید می شوند.

از این پارچه در محیط های بیمارستانی و مراکز درمانی استفاده های فراوانی می شود که می توان این عرض پارچه را نیز در کنار عرض 150 سانتی متر آن بیان کرد که حجم تولیدات مشابهی دارند.

از این تترون سفید بیمارستانی با عرض سه متر در تولید وسایل و لباس های زیر بهره برده می شود:

 1. تولید انواع ملحفه و روتختی
 2. در جهت دوخت انواع لباس های مردانه ی بیماران مرد
 3. لباس مصرفی بیمارانی که خانم می باشند.
 4. در جهت تولید لباس های نصرفی کودکان در بیمارستان ها
 5. دوخت انواع پرده های مورد نیاز در مراکز درمانی
 6. آماده سازی انواع مقنعه ی کارکنان و پرستاران و پزشکان در بیمارستان ها و مراکز درمانی
 7. لباس های فرم کارمندان این مراکز درمانی و بیمارستان ها
 8. در جهت تولید و دوخت لباس های فرم پرستاران و پزشکان

تمامی موارد بالا بیان کننده ی نوع مصرف این پارچه های تترون سفید رنگ هستند که با عرض 3 متر تولید و به بازار عرضه می گردند.

پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی با مشخصات درجه یک

پارچه های تترون را همان طور که اعلام نمودیم از انواع و اقسام گوناگونی برخوردارند که هرکدام مصارف متفاوتی دارا هستند.

تترون های بیمارستانی از جمله پارچه هایی هستند که بالاترین میزان مصرف در بیمارستان ها و مراکز درمانی را بر عهده دارند و این به دلیل کیفیت بالای این پارچه ها در کنار قیمت مناسب آن ها می باشد.

بیان این نکته هم خالی از لطف نیست که بگوییم تترون های بیمارستانی را هم با کیفیت های گوناگونی تولید می کنند و لازم است تا شما با مشخصات و ویژگی های انواع تترون آشنا باشید تا بتوانید خریدی خوب داشته باشید.

برای خرید تترون های بیمارستانی دقت زیادی به خرج دهید تا بهترین کیفیت تولید آن را تهیه کنید تا بیماران و پرستاران و پزشکان در لباس های تولید شده با آن پارچه احساس خوب و راحتی داشته باشند.

از اصلی ترین دلایلی که سبب شده اند تا پارچه های تترون محبوب شوند، می توان این موارد را نام برد:

 1. دارا بودن قابلیت شست و شوی مجدد
 2. امکان استفاده به صورت چندین بار از این پارچه
 3. دارای قیمتی ارزان در مقایسه با سایر پارچه های بیمارستانی
 4. سبک بودن تترون های بیمارستانی
 5. لطافت بیش از حد این پارچه های تترون
 6. رنگبندی متنوع تترون ها

پارچه های تترون بیمارستانی درجه یک دارای ویژگی ها و مشخصاتی هستند که به سبب آن ها، این پارچه ها باکیفیت تلقی می شوند و عبارتند از:

 1. خام پارچه که در آن از بهترین الیاف استفاده شده است.
 2. نوع رنگرزی مناسب و خوب آن
 3. ثابت بودن رنگ پارچه های تترون بیمارستانی در شست و شوهای مکرر
 4. یکدست بودن رنگ پارچه های تترون در تمامی سطح پارچه
 5. لطافت زیاد و خوب
 6. زیردست خوب و قوی در تترون های بیمارستانی درجه یک
 7. شفافیت بالای رنگ در تترون ها
 8. بدن نما نبودن تترون های بیمارستانی درجه یک
 9. دارا بودن تراکم بافت استاندارد در این پارچه ها
 10. بسته بندی شدن خوب طاقه ها در جهت جلوگیری از ورود آلودگی و میکروب به آن
 11. دارا بودن عرض دقیق در پارچه های تترون بیمارستانی درجه یک
 12. براق نبودن پارچه های تترون یکی از مواردی است که با توجه و دقت به آن می توانید متوجه شوید که درصد پلاستیک موجود در تترون کم است و یا زیاد و همین مورد به تنهایی می تواند میزان کیفیت تترون را نشان بدهد.

مشخصاتی که در بالا به آن اشاره نمودیم از جمله ویژگی های پارچه های تترون درجه یک می باشند که با داشتن آگاهی نسبت به آن ها خواهید توانست تترون های مرغوب را از نامرغوب به راحتی تشخیص بدهید.

پارچه تترون بیمارستانی

قیمت پارچه تترون بیمارستانی تولید اصفهان

در جهت به دست آوردن قیمت پارچه های تترون بیمارستانی که تولید شهر و کارخانه های اصفهان می باشند لازم است ابتدا مشخصاتی که در بالا و در پاراگراف قبلی به آن ها اشاره نمودیم را بدانید و نسبت به تمامی آن ها آگاه باشید.

پس از این که در مورد آن موارد اطلاعات لازم را به دست آوردید، می توانید جهت قیمت گیری از کارخانه های مورد نظرتان اقدام کنید.

روش های قیمت گیری متفاوت هستند و هر فردی بنابر شرایطی که دارد اقدامات لازم را انجام می دهد.

اما گاهی شرایط جامعه و همچنین اقتصادی به گونه ای است که انتخاب یک روش خاص چه برای قیمت گیری و چه برای خرید می تواند بهترین گزینه باشد.

در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین پیشرفتی که در علم و تکنولوژی مشاهده می کنیم، قیمت گیری اجناس کارخانه ها به صورت آنلاین و اینترنتی می تواند بهترین گزینه باشد.

در این زمینه هر کارخانه و یا نمایندگی رسمی آن ها، وبسایتی را برای معرفی خود و فروش محصولات طراحی و راه اندازی نموده است و از آن طریق توانسته است ارتباطی موثر با خریداران برقرار نماید.

شما می توانید به راحتی با وبسایتی که ما راه اندازی نموده ایم با ما ارتباط برقرار کنید و درخواست لیست قیمت محصولات ما را به کارشناسان فروش ما ارائه بدهید و نتیجه ی آن را دریافت کنید.

قیمت پارچه تترون بیمارستانی تولید اصفهان را می توانید از طریق آنلاین از ما درخواست کنید و ما لیست آن ها کاملا به روز و معتبر در اسرغ وقت برای شما ارسال می نماییم.

پارچه تترون بیمارستانی

فروش پارچه تترون بیمارستانی به صورت عمده

فروش تمامی کارخانه ها و همچنین ما، در حال حاضر به صورت عمده می باشد و تترون های بیمارستانی را می توانید به صورت عمده از فروشگاه های ما که به صورت آنلاین هم در حال خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند، دریافت نمایید.پارچه تترون بیمارستانی را می توانید به راحتی و با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت از مراکز ما خریداری نمایید و در جهت تولید محصولات خودتان مورد استفاده قرار بدهید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


مشاوره رایگان