• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
 • 09131130224

بازار پارچه تترون بیمارستانی تولید جدید

بازار پارچه تترون بیمارستانی تولید جدید

بازار پارچه تترون بیمارستانی تولید جدید

آنچه در این مقاله می خوانید …

 • تولید انواع پارچه تترون بیمارستانی
 • بازار پارچه تترون بیمارستانی چگونه است؟
 • قیمت جدید پارچه های بیمارستانی تترون
 • فروش اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی درجه 1
 • پارچه تترون قرمز سیب عرض سه متر
 • پارچه تترون بیمارستانی شیراز
 • مرکز تولید پارچه تترون بیمارستانی
 • قیمت پارچه تترون ملحفه ای
 • طرح پارچه تترون عروسکی
 • قیمت پارچه تترون مشکی نساجی کاماش

بازار پارچه تترون بیمارستانی تولید جدید در شهرهای تهران، اصفهان و غیره، بازار پرمخاطب و پرتقاضایی بوده است. شما می توانید بهترین قیمت تترون بیمارستانی را از ما بخواهید. دریافت مشاوره از نیمافابریک

مشاوره رایگان:09131130224

پارچه های تترون یکی دیگر از مصرفی ترین پارچه های موجود در صنعت نساجی هستند که مصارف بسیار مناسبی در راستای تولیدات بیمارستانی دارند. اما با توجه به این ممکن است واسطه ها و دلالان بازار پارچه، اجازه دسترسی به کیفیت خوب و قیمت ارزان از این پارچه را نداده باشند، بنظر می رسد که خریداران با چالشی جدی مواجه هستند.

اغلب خریداران پارچه های تترون بیمارستانی در بازار، تولید کنندگان البسه و منسوجات بیمارستانی بوده که طرف قرارداد با بیمارستان های دولتی و خصوصی می باشند. با توجه به تمامی این تفاسیر، چاره کار کجاست؟ چگونه می توان در بازار پارچه تترون بیمارستانی در ایران، خرید این پارچه را با قیمت ارزان و مستقیم از درب کارخانه انجام داد؟

تولید انواع پارچه تترون بیمارستانی

در صنعت نساجی ایران، یکی از پارچه هایی که با تیراژ بالا جهت عرضه به بازارهای مصرفی، تولید می گردد، پارچه تترون است. حال با توجه به اهمیت تأمین البسه و منسوجات بیمارستانی برای بیمارستان های دولتی و خصوصی، بنظر می رسد که خط تولید پارچه های تترون، بایستی پارچه های خاص و مناسب مصارف بیمارستانی تولید کرده باشند.

تولید انواع پارچه تترون بیمارستانی هم همانند تولید پارچه تترون معمولی، از الیاف پلی استر ویسکوز به شکل تخت بافت بوده، منتهی عمدتا در طیف رنگی مناسب مصارف بیمارستانی، مورد طاقه پیچی و عرضه به بازار قرار می گیرد.

پارچه-تترون-بیمارستانی-09131130224
پارچه-تترون-بیمارستانی-09131130224

پارچه های بیمارستانی تترون که دارای رنگبندی آبی، سفید، صورتی، سبز، لیمویی و یاسی هستند؛ هم از تیراژ بالای تولیدی و هم از نرخ فروش بالایی برخوردار می باشند. از نظر مشخصات ظاهری، دسته بندی پارچه بیمارستانی تترون به شکل ذیل است:

 • پارچه تترون بیمارستانی ساده
 • پارچه تترون بیمارستانی طرح دار
 • پارچه تترون بیمارستانی چاپی
 • پارچه تترون بیمارستانی عروسکی

در یک دسته بندی دیگر با توجه به عرض و گرماژی که پارچه های تترون بیمارستانی داشته، می توان آنها را این گونه در بازار خریداری نمود:

پارچه تترون بیمارستانی عرض 90 سانتی متری

پارچه تترون عرض 90 سانتی متری، با گرماژ 100 الی 120 گرم، یکی از گزینه های مناسب جهت دوخت انواع لباس فرم برای بیماران خردسال، انواع روتختی، روبالشی و دوخت مقنعه مناسب پرسنل و پرستاران می باشد.

پارچه تترون بیمارستانی عرض 150 سانتی متری

یکی از پرفروش ترین عرض های تترون بیمارستانی، پارچه تترون عرض یک و نیم متر یا همان 150 سانتی متری است که با گرماژ 160 الی 200 گرم عرضه می گردد. این عرض از پارچه تترون بیمارستانی عمدتا مناسب لباس فرم بیماران بزرگسال در دو رنگ آبی و صورتی مورد استفاده قرار می گیرد. بکار بردن گرماژ 165 گرمی به بالا در تولید لباس بیماران، سبب می گردد تا لباس آنها بدن نما نباشد.

پارچه تترون بیمارستانی عرض 180 سانتی متری

پارچه تترون عرض 180 سانتی متری که با گرماژ 220 الی 260 گرمی عرضه شده، همانند پارچه تترون با عرض 90، مصارفی چون لباس بیماران، رو تختی و حتی تولید انواع ملحفه بیمارستانی را به همراه لباس پرسنل و پرستاران، دارد.

پارچه تترون بیمارستانی عرض 2 و 3 متر

پارچه تترون بیمارستانی با عرض 2 و 3 متر، به ترتیب با گرماژهای 260 الی 300 گرم و 340 الی 380 گرم تولید شده و عمدتا در تولید انواع ملحفه بیمارستانی کاربرد دارند. این پارچه ها با رنگ سفید عرضه می شوند. البته ناگفته نماند که یکی از مقرون به صرفه ترین عرض های پارچه تترون بیمارستانی، همین تترون عرض سه متر است که می تواند سایر مصارف پارچه های تترون را هم در بر بگیرد. به همین سبب توصیه می گردد تا کارگاه های تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی، پارچه بیمارستانی تترون عرض 3 متر را در تناژ بالا خریداری کنند تا نگران برش پارچه نباشند.

بازار پارچه تترون بیمارستانی
فروش پارچه تترون بیمارستانی

بازار پارچه تترون بیمارستانی چگونه است؟

بازار پارچه تترون بیمارستانی با توجه به وجود کارخانجات فعال در شهرهایی چون تهران و اصفهان، می تواند نسبت به سایر شهرها، پرتقاضاتر و پرمخاطب تر باشد. این موضوع از یک طرف سبب شده تا دسترسی به پارچه تترون بیمارستانی در این شهرها، آسانتر گردد. اما از طرفی با توجه به محبوبیت مصرف آن، منجر به ظهور افراد واسطه و دلال شده که امکان خرید پارچه تترون بیمارستانی با قیمت منصفانه و حتی کیفیت درجه یک، نمی دهند.

در بازار پارچه تترون بیمارستانی اگر شما خریداران بتوانید مراکز فروشی را شناسایی کنید که ضمن حذف واسطه ها، امکان خرید از درب کارخانجات معتبر تولیدی را برای شما رقم می زنند، قطعا قیمت ارزان و کیفیت عالی از پارچه های تترون، نصیب شما خواهد شد.

حتما می دانید که یکی از فاکتورهایی که در قیمت پارچه تترون بیمارستانی نقش فزاینده ای داشته، همین حضور واسطه ها و دلالان در بازار است. حتی این واسطه ها می توانند منجر به کاهش کیفیت پارچه های تترون به سبب دست شدن این پارچه نیز شده باشند. بنظر شما از طریق کدام مراکز فروش در بازار پارچه، می توانید خرید مستقیم از درب کارخانه را تجربه کنید؟

قیمت جدید پارچه های بیمارستانی تترون

قبل از آنکه راهکار خرید پارچه تترون بیمارستانی با قیمت ارزان و کیفیت درجه 1 را به شما بگوییم، بهتر است با سایر فاکتورهایی که در تعیین قیمت پارچه های بیمارستانی تترون موثر هستند، آشنا شوید.

قیمت پارچه تترون در بازار پارچه تترون بیمارستانی ایران، علاوه بر واسطه ها و دلالان، می تواند با توجه به فاکتورهای ذیل تعیین گردد:

 • کیفیت بافت پارچه
 • عرض پارچه تترون
 • گرماژ پارچه تترون
 • نحوه خرید و سفارش پارچه

اولین و مهم ترین فاکتوری که می تواند در قیمت پارچه تترون برای مصارف بیمارستانی، نقش چشمگیری داشته باشد، کیفیت بافت پارچه است. عمدتا پارچه تترون بیمارستانی تولید کارخانجات معتبر در تهران و به خصوص اصفهان، با مواد اولیه مرغوب و درجه یک تولید شده و کیفیت بالایی دارند. در واقع نرمی زیر دست، لطافت و ظرافت، از اصلی ترین مشخصه های تترون باکیفیت است.

هر چه عرض و گرماژ پارچه تترون بالاتر رود، قیمت آن هم بیشتر می شود. اما به طور کلی با توجه به نیاز تولیدی های لباس و منسوجات بیمارستانی، قطعا عرض 3 متری پارچه تترون می تواند با قیمت تمام شده کاملا مقرون به صرفه تری همراه باشد.

مهم است که شما در بازار پارچه تترون بیمارستانی تولید ایران، چه راهکاری را برای خرید انتخاب می کنید. خرید حضوری یا خرید به روش اینترنتی؟ این موضوع هم می تواند در قیمت پارچه های تترون، نقش بسیار مهمی را ایفا کند.

فروش اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی درجه 1

بدون تردید این مجموعه همزمان با فروش اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی درجه یک به شکل مستقیم از درب کارخانه، سبب شده تا دغدغه و نگرانی مشتریان از بابت قیمت و کیفیت این پارچه، از میان برود.برای خرید پارچه های بیمارستانی از جمله اسپان باند ،ترگال سفید،ترگال سبز ,فلامنت پنبه با ما تماس بگیرید

پس همین حالا در بازار پارچه تترون بیمارستانی به شکل آنلاین، سفارش خرید اینترنتی خود را در کمترین زمان ممکن ثبت کرده و هر کجای ایران که هستید، تحویل بگیرید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


مشاوره رایگان