• اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها
  • 09131130224

ارزانترین قیمت پارچه ترگال و کجراه لباس کاری

ارزانترین قیمت پارچه ترگال و کجراه لباس کاری

ارزانترین قیمت پارچه ترگال و کجراه لباس کاری

پارچه ترگال و کجراه لباس کاری را می توانید از طریق اینترنت و آنلاین، کاملا راحت و در کوتاه ترین زمان ممکن با قیمتی باورنکردنی و کاملا استثنایی از مراکز معتبر فروش خریداری نمایید. مشاوره از نیما فابریک

پارچه ها دارای انواع و اقسام گوناگونی هستند که موارد مصرف مختلفی دارا می باشند و تنوع این موارد مصرف به شکلی است که تولیدی ها برای تولید هر مورد خاص باید با دقت فراوان، پارچه ای را انتخاب نمایند که پاسخگوی نیاز مشتریانش باشد.

لباس های کار یکی از موارد مهم می باشند که باید پارچه ای را برای دوخت آن ها انتخاب نمود که دارای ویژگی ها و مشخصات مورد نیاز افرادی که قرار است از آن ها استفاده نمایند، باشد.

پارچه ترگال و کجراه لباس کاری
پارچه لباس کار

چه پارچه ای مناسب دوخت لباس کار است؟

همان طور که مستحضر هستید در جهت دوخت و آماده سازی هر نوع لباسی باید از پارچه هایی با ویژگی ها و مشخصات ثابت و مشخص استفاده شود تا بتواند پاسخگوی کار باشد.

دوخت لباس کار بسیار اهمیت دارد و باید حتما دقت کافی در انتخاب پارچه ی آن داشت.

مهم ترین مسئله ای که باید به آن توجه کرد این است که آن لباس کار، دقیقا برای چه شغلی قرار است آماده شود.

زیرا آماده سازی لباس کار برای هر شغلی متفاوت از دیگری است و پارچه های آماده سازی آن لباس ها با هم تفاوت دارند.

مجموعه های زیادی هستند که ترجیح می دهند کارمندانشان در هنگام حضور در محل کار، از لباس های یک شکل و یکسان استفاده نمایند.

مجموعه ها و سازمان ها، سفارش تهیه کردن و آماده کردن لباس کارها و یونیفرم ها را معمولا به سری دوزی ها و تولیدی ها می دهند و از آن ها درخواست تولید لباس کارهای مورد نظرشان را دارند.

اما سوال اصلی این است که چه نوع پارچه ای برای آن لباس کار مناسب است و می توانیم به وضوح بیان نماییم که پارچه ای که برای افراد شاغل در معدن استفاده می شود مسلما با پارچه ای که برای افراد شاغل در یک فروشگاه هستند باید متفاوت باشد.

چند نوع پارچه برای دوخت و آماده سازی انواع یونیفرم وجود دارد که آن ها را نیز نام می بریم:

  1. پارچه ترگال ساده

این پارچه کاملا مناسب و مقرون به صرفه در جهت تولید یونیفرم های مدارس و مهد کودک ها، یونیفرم های اداری، لباس های پرسنلی شرکت های گوناگون، رستوران ها و فروشگاه های کوچک و بزرگی که ترجیح می دهند کارمندانشان به صورتیک شکل لباس بپوشند، می باشد.

  1. پارچه کجراه پلی استر ویسکوز

این پارچه آن قدر در دوخت لباس کار پر اهمیت است و فروش زیادی دارد که به پارچه های لباس کاری معروف است.

ترگال کجراه به دلیل ضخامت بیشتری که نسبت به ترگال ساده دارد از مقاومت کششی بالاتری نیز برخودار می باشد.

از این پارچه در جهت آماده کردن لباس کودکان که در مدارس سردسیری هستند، مانتوهای پرسنل خانم، شلوارهای آقایان، پرسنل آشپزخانه ها، مراکز خرید بزرگ و بسیاری موارد دیگر استفاده می نمایند.

  1. پارچه لباس کار لی پنبه ای
  2. پارچه پرشیا
  3. پارچه لباس کار فاستونی
  4. پارچه تترون برای لباس کار
  5. پارچه پیراهنی
  6. پارچه های تریکو
  7. همچنین سایر مدلهای پارچه که با توجه به ویژگی هایی که هر کارفرمایی از پارچه ی لباس کار کارمندانش توقع دارد، مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین برای تشخیص این که چه پارچه ای برای دوخت لباس کار مناسب است لازم است تا ابتدا بدانیم که کارفرما چه توقعاتی از لباس کار دارد و می خواهد کارمندانش در چه شرایط کاری از آن لباس ها استفاده نمایند.

پارچه ترگال و کجراه لباس کاری

مشخصات پارچه ترگال و کجراه لباس کاری

تمامی پارچه های تولیدی از ویژگی ها و مشخصات متفاوتی برخوردار هستند و با استفاده از همان ویژگی ها، می توان آن ها را مورد انتخاب قرار داد و با آن ها لباس مناسب را دوخت و آماده کرد.

پارچه های ترگال دارای استحکام زیادی می باشند و جنس آن ها بسیار بادوام می باشد.

این پارچه های ترگال در تولید لباس کار بسیار پارچه های مناسبی می باشند.

پارچه ی ترگال به راحتی چروک نمی شود و دارای خاصیت ضد چروک می باشد و از همه مهمتر، قابلیت چندین بار شست و شو را نیز دارد.

رنگ ثابت این پارچه موجب شده است تا در اثر شست و شوی زیاد و در برابر نور قرار گرفتن بیش از حد، تغییری نکند و در واقع تغییر رنگ ندهد.

خصوصیاتی که در مورد پارچه های ترگال بیان کردیم موجب می شوند تا افراد زیادی برای کارهای خودشان این پارچه را مناسب بدانند و از آن در تولید و دوخت لباس های کار استفاده کنند.

پارچه های کجراه را نیز از مقاوم ترین پارچه ها در تولید لباس کار می دانند.

این پارچه مقاومت بسیار بالایی دارد و از آن در محیط هایی که سرد هستند و شغل هایی که به صنعت مرتبطند و در اصل شغل های صنعتی نامیده می شوند استفاده می شود.

از آن جایی که از این پارچه های کجراه در تولید لباس کار به صورت بیش از حد استفاده می شود، تمامی تولیدی ها آن را با عنوان لباس کار می شناسند.

از این پارچه در تولید انواع شلوارهای اداری، مانتو شلوارهای فرم های اداری و لباس فروشنده ها و کارکنان فروشگاه ها استفاده می شود و در جهت تولید لباس های این مشاغل بسیار مناسب است.

پارچه های ترگال بافتی ساده و مربعی شکل دارند اما کجراه را همان طور که از نامش مشخص است، دارای بافت کج می باشد و گرماژی بین 280 تا 290 گرم دارا می باشد.

به همین دلیل است که پارچه ترگال کجراه دارای بافتی ضخیم تر می باشد و موجب شده است تا زیردست ترگال کجراه، نسبت به ترگال ساده قوی تر باشد.

پارچه ترگال و کجراه لباس کاری را می توانید با مشخصات فوق در بازار مورد خرید و فروش قرار دهید.

پارچه ترگال و کجراه لباس کاری

چرا پارچه کجراه مشهور به پارچه لباس کاری است؟

همان طور که متوجه شدید و پیشتر در همین مقاله اعلام نمودیم، پارچه های کجراه به پارچه های لباس کاری مشهور هستند.

از آن جایی که بالاترین میزان مصرف پارچه در جهت دوخت و آماده سازی لباس های کار به این نوع پارچه مربوط می شود، افراد زیادی و همچنین تولیدی هایی که در جهت تولید لباس های کار فعالیت دارند، پارچه های کجراه را با عنوان پارچه لباس کاری مورد معرفی قرار می دهند و آن را با این نام می شناسند.

دارا بودن مشخصات خوب و مثبت این پارچه سبب شده است تا از آن در تولید موارد مختلفی استفاده کنند و کارمندان و کارگران گوناگونی که در مراکز متفاوتی به کار مشغول هستند، از این پارچه در تولید لباس کار بهره ببرند.

بنابراین مهم ترین دلیل این که کجراه با عنوان لباس کار مورد شناسایی قرار می گیرد، داشتن ویژگی ها و مشخصات همه پسند و خوب آن است.

چگونه پارچه کجراه لباس کاری درجه یک بخرم؟

برای خرید پارچه کجراه لباس کاری درجه یک ابتدا و قبل از انجام هر کاری لازم است تا با تمامی مشخصات و ویژگی های آن ها آشنا شوید.

کسب اطلاعات مفید و مثبت درباره ی این پارچه و این که از چه گرماژهایی برخوردار است و هر گرماژی چه مشخصاتی دارد موجب می شود تا راحت تر بتوانید خریدهای خود در این زمینه را انجام بدهید.

برای دانستن این که یک پارچه ای درجه یک به حساب می آید باید مشخصاتش را بدانید تا بتوانید به راحتی آن را از نوع نامرغوبش تشخیص دهید.

در این میان اگر جزو افرادی هستید که آشنایی کافی با پارچه ها ندارید لازم ابتدا به صورت کامل در این موارد مطالعه نمایید و سطح اطلاعات خودتان را بالا ببرید.

هم این که می توانید از تجربه ی افرادی که در این زمینه بسیار مشغول هستند و فعالیت خوبی دارند استفاده کرده و با انواع این پارچه ها آشنا شوید.

با توجه به پیشرفت علم و دانش و همچنین پیشرفت تکنولوژی، کارخانه ها و نساجی های زیادی برای خودشان وبسایت هایی را راه اندازی نموده اند که از طریق آن ها هم می توانید اطلاعات پارچه ها را پیدا کنید.

همان طور که متوجه شدید کسب علم و آگاهی در این باره از طریق روش های گوناگونی امکان پذیر است.

برای خرید پارچه لباس کاری درجه یک می توانید به صورت مستقیم به کارخانه های تولیدکننده مراجعه نمایید و این موضوع برای شما می تواند محقق شود که کارخانه های برند، به دلیل کیفیت بالای محصولاتشان به عنوان برند در میان مردم شناخته شده اند.

بنابراین به کارخانه هایی که برند می باشد را می توانید با اطمینان کامل و کافی در مورد جنس و کیفیتی که محصولاتشان دارند، مراجعه کرده و خریدهای خود را در هر حجم و تناژی که می باشد، خریداری نمایید.

هر کارخانه ی برند و معتبری برای خودش در شهرهای گوناگون، نمایندگی هایی را قرار داده است که از آن طریق نیز می توانید، اجناس و پارچه های باکیفیتی که مورد نیازتان است را خریداری کرده و از آن ها در تولید محصولاتی که مورد نظرتان است، استفاده نمایید.

پارچه ترگال و کجراه لباس کاری را می توانید با توجه به شرایط فوق و مواردی که اعلام کردیم خریداری کنید و مورد استفاده قرار بدهید.

پارچه ترگال و کجراه لباس کاری
پارچه ترگال لباس کار

قیمت پارچه کجراه لباس کاری در بازار ایران

برای دریافت قیمت این پارچه های کجراه لباس کاری نیز می توان با استفاده از روش های متفاوتی اقدام نمود و فرد باید بداند استفاده از کدام روش برایش به صرفه تر است و زودتر به نتیجه ی دلخواه می رسد.

در حال حاضر که شرایط دنیا و جامعه ی ما به گونه ای است که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده است و افراد ترجیح می دهند که سطح ارتباطاتشان را کمتر کنند و همچنین وزارت بهداشت نیز بر همین موضوع تأکید می نماید، عقل سلیم فرمان می دهد که از روشی که به صورت غیر حضوری بتوان پارچه های مورد نظر را خریداری کرد استفاده شود.

این راه چیزی نیست جز، دریافت لیست قیمت از طریق اینترنت که در این روش فرد با ارتباط گیری از طریق آنلاین با کارخانه ها و نساجی های متفاوت و یا حتی از طریق ارتباط اینترنتی با نمایندگی های آن ها، نسبت به درخواست خودش که مبنی بر دریافت لیست قیمت است اقدامات لازم را انجام می دهد.

فرد در این روش می تواند به صورت همزمان از چند کارخانه این درخواست را بدهد و در میان آن ها نیز به مقایسه بپردازد و آن کارخانه ای را که هم قیمت مناسب تری دارد و هم کیفیت کارش خوب است را انتخاب کند و نسبت به خرید از آن پیش برود.

فرد می تواند این درخواست ها را کاملا بدون هزینه ی خاصی و در هر زمانی که وقت کافی داشته باشد ارسال کند.

موردی که در حال حاضر باید به آن بسیار توجه کرد این است که قیمت های اجناس گوناگون در نوسان شدیدی قرار دارند و لیست قیمت ها مدام در حال تغییر می باشد، بنابراین بهترین راه این است که این لیست را به گونه ای تهیه کنیم که بدانیم به روز می باشد و آن را به راحتی لیست قیمتی معتبر تلقی نماییم.

فروش عمده انواع پارچه ترگال لباس کاری با قیمت ارزان

پارچه های ترگال لباس کاری را با قیمتی ارزان می توان به صورت عمده از کارخانه ها و نمایندگی های آن ها خریداری نمود.

این کارخانه ها و تولیدکننده های این پارچه ها نیز در شهرهای گوناگون برای فروش بیشتر محصولات تولیدی خودشان، مراکز فروش معتبری را راه اندازی نموده اند که افراد نیز می توانند با استفاده از آن ها خریدهای خود را انجام بدهند.

تولیدی ها و مراکزی که پارچه ها را خریداری می نمایند و آن ها را در جهت تولید لباسی خاص مورد استفاده قرار می دهند، پارچه های مورد نظرشان برای زمان خاص به صورت عمده مورد خرید قرار می دهند.

این خرید عمده از چند نظر دارای اهمیت است و موجب می شود تا تولیدی ها مقادیر و حجم های بالایی از پارچه های مورد نیازشان را بخرند.

یکی از این موارد این است که قیمت ها مدام در حال تغییر است و هر چقدر که شما امروز جنس مورد نظرتان را بخرید نسبت به خرید فردایتان برد داشته اید و به صرفه تر است.

خرید در حجم های بالا سبب می گردند تا فروشنده و تولیدکننده نیز بتواند تخفیفی بهتر و بیشتری را به شما بدهد و در نهایت قیمتی که برای شما لازم است تا پرداخت نمایید، قیمتی بسیار مناسب تر خواهد بود.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


مشاوره رایگان